(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Металеві короби

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Прокладка силової та слаботочної кабельної проводки вимагає використання металевих лотків, купити які з доставкою в асортименті завжди доступно в нашому магазині. Всі вироби від виробника виконані із міцної сталі, що гарантує високу міцність та безпеку продукції. Особливості конструкції припускають геометричну сумісність із поширеними елементами кріплення, а також сприяють прискореному монтажу системи. На металевий лоток ціна у нас оптимальна незалежно від його розмірних показників та ринкової кон'юнктури.

Крім того, компанія «Івва Саплай» пропонує широкий вибір, що налічує сотні варіантів, аксесуарів для цієї групи товарів, які дозволяють прокладати кабель у будь-яких напрямках. Кожен виробник, з яким ми працюємо, здатний задовольнити будь-який обсяг попиту. Причому вся продукція сертифікована за якістю, а також зовні відповідає найкращим дизайнерським концепціям.

Як правильно вибрати та купити металевий лоток

Щоб безпомилково зорієнтуватися в достатку представлених у магазині товарів і купити саме те, що потрібно, слід у робочий час звернутися до наших менеджерів. Вони не лише нададуть необхідну інформацію за технічними характеристиками, але й допоможуть розрахувати загальну вартість замовлення, виходячи із ціни металевого лотка певного типорозміру.

Якщо ж ви самостійно займетеся підбором захисних коробів, то враховуйте такі критерії:

  • призначення будівельного об'єкта;
  • маршрут прокладання кабельної мережі;
  • тип кабелю;
  • сумарна кількість товару;
  • необхідний термін служби в залежності від умов експлуатації.

У нас за каталогом металевий лоток купити можна в будь-якій кількості, оскільки ми співпрацюємо з великими виробниками та зацікавлені у постачанні оптом. Вся продукція, що є в асортименті, відповідає вимогам щодо захисту кабельної системи певною мірою. Цей показник IP пояснюється конструкційними особливостями виробів та специфікою їхньої майбутньої експлуатації.

Супутні аксесуари

Також в онлайн-магазині постійно в наявності кути, Т-відводи, хрестовини, з'єднувачі, кришки, перегородки та інші елементи для лотків різних моделей. Такі аксесуари дозволяють швидко та надійно виконати монтаж системи, додатково забезпечують її механічну стійкість та захист кабелю. Ціна металевих лотків та аксесуарів у нас відрізняється помірністю та вигідна для оптових закупівель. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині пластикові короби та шурупи.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.