(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Металеві анкери

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 73 моделі

Періодично кожному з нас доводиться стикатися з необхідністю ремонту або локального вдосконалення тієї чи іншої поверхні шляхом кріплення на ній різних конструкцій. А що говорити про професійних майстрів, які щодня займаються монтажними роботами різного ступеня складності.

Спільна співпраця

Крім інструменту, основним витратним елементом в даному випадку є спеціальні вироби, які в багатому асортименті є в нашому онлайн-магазині. У тому числі у нас можна будь-яким оптом купити металевий анкер, за допомогою якого частини конструкції не тільки з'єднуються, а й одержують певний коефіцієнт міцності. Він залежить, перш за все, від виробника обраної моделі кріпильного пристрою та її технічних характеристик. При цьому ціна на металевий анкер також визначається його типорозміром та обсягом замовлення.

Ми зацікавлені працювати з постійними не тільки постачальниками-партнерами, але й клієнтами, яким пропонуємо зручні умови співпраці. Такий підхід дозволить вам завжди мати під рукою необхідні для роботи кріпильні вироби, а нам розширювати асортимент та формувати оптимальну номенклатуру.

Металевий анкер купити різні види

Відповідно до конструкційних особливостей сьогодні металеві кріпильні вироби бувають наступних видів:

  • клинове – для монтажу бетонних поверхонь та з природного каменю. За високої несучої здатності ціна металевого анкера з доставкою приємна для покупця;
  • втулкове – забезпечує менше навантаження на основний матеріал і відрізняється легкістю встановлення;
  • розтискне – складна універсальна конструкція з можливістю демонтажу;
  • забивне – характеризується малою глибиною анкерування та гарним сприйняттям вібронавантажень;
  • хімічне – передбачає використання клейового складу, має високу несучу здатність.

Наш інтернет-магазин пропонує купити металевий анкер з урахуванням розрахункового навантаження. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині пластикові анкери та розпірні анкери. Виробник товару офіційно гарантує його відповідність існуючим стандартам, що пояснює тривалий термін служби виробів та безпеку готових конструкцій при правильному монтажі. Ціна металевого анкера у нас традиційно низька, що робить його вигідним для придбання оптом. З цих та інших питань звертайтеся до кваліфікованих менеджерів, з якими також при оформленні замовлення необхідно погодити терміни та адресу постачання.         

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.