(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Мегаомметри

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 12 моделей

У нашому магазині ви завжди можете зі складу купити мегаомметр або струмові кліщі, сучасні комплекти для пошуку несправностей та супутню фурнітуру, що дозволить провести необхідні вимірювання та усунення несправностей у максимально короткі терміни. Продукція від виробника відрізняється надійністю, невеликою вагою, зручною конфігурацією та гарантованим терміном експлуатації. На мегаомметр ціна коливається в залежності від типу моделі, її функціоналу, точності показань та способу безпеки. Ми пропонуємо лише найбільш затребувані сьогодні на ринку пристрої, які убезпечать проведення електротехнічних робіт та створять комфортні умови для їх проведення.

Мегаомметр купити за каталогом

У зв'язку з тим, що прилад застосовується для визначення високого опору ізолюючих та ізоляційних матеріалів різних роз'ємів, кабелів, трансформаторів та іншої апаратури, його технічні характеристики обумовлені конкретним діапазоном величин. Тому офіційно ціна мегаомметра залежить від його можливостей.

Залежно від конструкційних особливостей та типу індикації виділяються два види приладів:

  • зі стрілочною шкалою, що дозволяє працювати як з напругою постійного струму, так і змінного;
  • з цифровим кодом, що забезпечує миттєве виведення результатів на дисплей.

Ці електронні пристрої живляться від батарей і мають невелику базову похибку – до 3%. Додаткові опції в ряді моделей: звукове дзвінок, великий архів пам'яті показань і т. п. – розширюють стандартні можливості та покращують якість вимірювань. Компанія «Івва Саплай» пропонує купити мегаомметр з доставкою, яка не займе багато часу. Також ми допоможемо підібрати потрібний варіант та розглянемо заявки на придбання апаратів оптом. 

Особливості експлуатації

Оскільки прилад призначений для багаторазової постійної експлуатації в режимі великих величин опору, напруги, не менш важливими є конструкційні нюанси та зовнішні умови. Вся представлена ​​продукція пройшла заводське тестування та відповідає заявленим нормам, як будівельна хімія. Корпус має високий ступінь захисту від пилу та проникнення вологи. Крім того, пристрій можна застосовувати в широкому діапазоні навколишніх температур. від мінус 10 до плюс 55. Ціна мегаомметра в нашому магазині відповідає високій якості товару та його робочим характеристикам.

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.