(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Мідний кабель

Кожен виробник сьогодні зацікавлений у повному забезпеченні всіх потреб користувачів електроустановок різних типів. Тому на ринку і у нас в магазині представлений різноманітний вибір модифікацій мідного кабелю та кабелю СІП, купити який пропонується з урахуванням місця майбутнього монтажу, кліматичних умов, ймовірності впливу агресивного середовища, займання та інших умов. Ціна продукції залежить від типу конструкції кабелю, необхідної кількості та термінів доставки.

Мідний кабель: плюси та особливості застосування

Конструкція даного типу включає певну кількість мідних ізольованих жил, які мають загальну захисну оболонку з традиційних або більш сучасних матеріалів. Компанія «Івва Саплай» пропонує купити силовий кабель з міді з кількістю жил від 2 до 100, де як ізолятор виступає пластикат - матеріал нового покоління, який мінімізує ризик займання навіть при перегріві та короткому замиканні в електроланцюзі. Усі технічні характеристики кожної модифікації офіційно підтверджено постачальником, на продукцію поширюється гарантія якості. Останнім часом намітилася тенденція до ширшого застосування мідного електрокабелю, що безпосередньо з робочими властивостями міді.   

Купити силовий кабель даного типу вигідно для прокладання як внутрішньої, так і зовнішньої, а також у пожежо- та вибухонебезпечних зонах, оскільки він має ряд плюсів.

  • Відрізняється кращою гнучкістю, ніж алюмінієвий аналог. Завдяки цьому стає зручнішим і швидшим монтаж по складних траєкторіях, у важкодоступних місцях і виключається ймовірність пошкодження самого кабелю.
  • За рахунок зниженого опору зменшуються енерговтрати при транспортуванні та покращується струмопровідність. Тому купити мідний кабель стає більш економним.  
  • Відповідна загальноприйнятим стандартам мідна продукція характеризується більш тривалою експлуатацією.
  • Вище показники стійкості до корозії, внаслідок чого допускається монтаж у місцях підвищеної вологості.

Мідний кабель купити у нас

Зі складу ми реалізуємо продукцію, яка знаходить застосування при формуванні побутових мереж, для обладнання виробничих циклів, стаціонарних установок, облаштування різноформатних електроблоків і кабельних естакад. Щоб силовий або коаксильний кабель купити з доставкою, необхідно подати заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами в найкоротший термін.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.