(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Медичні матеріали та обладнання

Наш інтернет-магазин активно працює на ринку медичних матеріалів, техніки не один рік, пропонуючи бізнесу найбільш затребуваний товар з доставкою. Завдяки своєчасному аналізу тенденцій та трендового попиту ми постійно оновлюємо каталог, тому в асортименті є як поширені номінації, так і вузькоспеціалізовані.

Яке можна медичне обладнання купити

Оскільки пропозиції компанії формуються на основі попиту бізнес-партнерів, на сьогоднішній день медобладнання купити у нас можна в наступних категоріях:

Компанія співпрацює тільки з постачальниками, які мають тривалу позитивну історію. До них відносяться і брендові виробники, і офіційні ділери.

Чому потрібно нашу медтехніку купити

Співпраця з компанією «ІвваСаплай» - це можливість купити найкраще, що є на ринку медичного обладнання, у будь-якій кількості. Ми прагнемо довгострокових відносин не тільки з постачальниками, але і представниками медичного бізнесу – замовниками продукції. Гарантією є особлива ціна для постійних замовників, яка дозволяє медичні інструменти купити за привабливою вартістю. До позитивних моментів роботи з нами і відсутність географічних обмежень. Створено умови для того, щоб можна було зі складу купити медобладнання, перебуваючи у будь-якому місті України (Одеса, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ). Доставка здійснюється «Новою поштою» у стислий термін. Вся медтехніка, яку можна придбати від виробника легко через зручний онлайн-каталог, сертифікована і має необхідну офіційну гарантію.

Медичні інструменти купити для бізнесу

Для того щоб купити медобладнання необхідного призначення, достатньо в розділі знайти потрібну категорію/підкатегорію та ознайомитися з повним списком представлених матеріалів та техніки. Кожна позиція має опис, де вказані основні технічні характеристики, умови оплати та доставки. До будь-якого опису додається відповідна ілюстрація. Тому, перш ніж купити медичне обладнання, ви можете його «поторкатися» візуально.

Ми дбаємо про бізнес-партнерів, тому додатково створюємо умови для ефективної взаємної співпраці. Пропонуючи свою вартість, компанія дає можливість брати участь у ціноутворенні і зрештою купити медтехніку дешевше. Для цього потрібно лише написати побажання за ціною у спеціальній формі. Придбати медичні інструменти та матеріали можна також за оптовою вартістю, якщо це дозволяє обсяг замовлення.

Купити медтехніку для дому

Працюючи з медичними установами, ми не забуваємо і про роздріб. Ви оперативно можете купити медичні інструменти, а також інструменти для стерилізації предметів та решту продукції за гарною ціною. Якщо ви не в змозі зробити остаточний вибір, наші консультанти завжди готові прийти на допомогу. Вся медтехніка для дому, купити яку потрібно на вигідних умовах, має гарантійний експлуатаційний термін та відповідає стандартам. Інтернет-магазин компанії «Івва Саплай» протягом 24 годин буде поряд у вирішенні будь-якої проблеми. З нами купити медтехніку для дому не лише вигідніше, а й безпечніше!

 

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.