(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Матриця для обтиску ізольованих гільз

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 496 моделей

Кабельні наконечники можна закріпити двома методами: методом паяння та механічної фіксації.  Останній буває у вигляді болтової фіксації (застосовуються болти або скобові болтові затяжки) або опресовування (коли використовують спеціальні матриці, що формують, і пуансони).

Згодом розроблений спеціальний інструмент для обтиску настільки став задовольняти вимоги стандартизації, що метод обтиску поступово витіснив техніку паяного з'єднання.

Крім того, опресування (або обжим) проводів є найнадійнішим з'єднанням кабельних наконечників зі сполучними гільзами. Сам процес обтиску являє собою стиск зачищених жил двох проводів у металевій гільзі (мідній або алюмінієвій), яка виконує одночасно сполучну та захисну функції. Попередньо видаливши ізоляцію, жили проводів заводять з двох сторін у трубку і затискають прес-кліщами. Виходить міцне з'єднання. У побуті для опресування проводів іноді застосовують пасатижі, але все ж таки краще купити якісний спеціалізований інструмент зі знімними матрицями для обтиску ізольованих гільзот перевіреного виробника.

Матриця для опресування ізольованих гільз

Прес-кліщі для обтиску гільзи бувають двох видів:

  • з гідравлічним приводом;
  • з механічним приводом.

Гідравлічні прес-кліщі застосовують, якщо необхідно виконати обтиск дроту з досить великим діаметром (наприклад, більше 120 мм2).

Прес-кліщі складаються з рухомої частини (пуасона) і нерухомої, матричної частини, які є робочою зоною інструменту. Пуансон втискає металеву трубку, матриця - нерухомий елемент, який змінює гільзу, деформуючи її. Найпростіша модель кліщів для опресування представляється у вигляді фігурних губок, які виконують обтиск трубки. Розміри матриці, пуасона та діаметра гільзи в обов'язковому порядку повинні збігатися. Якщо неправильно підібрати розмір матриці та пуассона, якість з'єднання буде вкрай незадовільною. Тому особливо популярні моделі прес-кліщів із регульованими або знімними складовими частинами.

Опресувальні матриці мають різні моделі, але виділяють два основні способи обтиску:

  • Опресовування із застосуванням точкової матриці, або, як його ще називають, клиноподібний обтиск;
  • Опресовування шестигранною матрицею – гексагональний обтиск.
90% сучасного опресувального інструменту працює в комплексі зі знімними матрицями шестигранного профілю обтиску. Оскільки гексагональний метод опресування зводить нанівець можливість розриву внутрішніх токонесучих жил проводу.

Наша компанія здійснює реалізацію якісного промислового та побутового обладнання, в тому числі інструментів для монтажних робіт, з офіційною гарантією та за цінами від виробника. У нас ви можете, ознайомившись із каталогом, купити змінні матриці для обтиску ізольованих гільзсо складу, з доставкою, оптом та в роздріб. Якщо виникли запитання або не знаєте, інструмент з якими характеристиками вибрати, передзвоніть та наші консультанти допоможуть з вибором. Ви також можете купити у нас ізольований інструмент або інструмент для монтажу коробів. Зробити покупку в інтернет-магазині IVVA Supply просто: оформіть заявку у зручний спосіб: зателефонуйте або напишіть нам. Отримайте товар зі складу у Львові або кур'єрською доставкою. Ми привеземо ваше замовлення за вказаною вами адресою до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська або іншого міста України.

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.