(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Лобзики

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 14 моделей

Функція електролобзика – спростити та скоротити за часом процес розпилювання. Дехто вважає, що електричні лобзики купують професіонали. Існують бюджетні побутові моделі, потужність яких дозволяє впоратися із розпилом дерева чи металу в домашніх умовах.

Компанія IVVA Supply реалізує надійні та якісні інструменти оптом, в роздріб та з доставкою. Зручний каталог, наведений на сайті, містить докладні описи, що максимально спрощує вибір. Якщо ви хочете купити електричний лобзик, але не знаєте, який ми допоможемо розібратися.  

Який лобзик електричний купити?

Основний критерій вибору – сфера застосування інструменту. Лобзики бувають:

 • побутові;
 • професійні;
 • промислові.
Плануєте періодично використовувати апарат у домашній майстерні - купуйте побутову модель. Вона має невелику потужність, проте експлуатується просто та недорога за ціною.

Електролобзик професійний має кращі характеристики. Інструмент призначений для тривалої роботи (понад 8 годин на добу), обробляє м'який та твердий матеріал значної товщини.  

Промислові електролобзики встановлюють у деревообробних цехах, на промислових виробництвах.

Електроживлення інструменту може бути від електромережі або акумуляторної батареї. Мережевий інструмент залежить від електрики та кабелю. Такі лобзики продуктивніші, здатні працювати тривалий час. Акумуляторний інструмент мобільніший, але термін його роботи обмежений ємністю батареї. Ця проблема вирішується за допомогою додаткового акумулятора. Перед тим як купити акумуляторний електролобзик, поцікавтеся, який тип батареї йде в комплекті, вивчіть особливості її зберігання.

Додаткові можливості

Побутова модель електричного приладу має стандартні функції. Професійні електролобзики мають різні додаткові можливості, що розширюють спектр застосування. Наприклад, мають:

 • лазерну вказівку;
 • додаткове підсвічування;
 • захист від вібрацій;
 • можливість швидкої зміни пили;
 • видалення тирси;
 • комплект змінних пластин;
 • кріпильний столик для інструментів;
 • кейс/сумку для додаткових комплектів тощо.

Особливості застосування електролобзика

Побутова модель інструмента - потужність якої не перевищує 700 ВТ. Апарат успішно впорається з деревом товщиною не більше 70 мм і з металом – . не більше ніж 4 мм. Професійний лобзик здійснює розпил дерев'яного листа завтовшки 132 мм, сталевого листа до 70 мм. Їхня потужність від 700 Вт і більше. Існує класифікація інструменту в залежності від частоти ходу, глибини різання пили та кількості обертів. Ці параметри впливають на швидкість та якість роботи. Потужність та вага електролобзика прямо пропорційні: апарат, який має вагу понад 2 кг – потужний та громіздкий. Інструмент менше 2 кг – невеликий потужності, має невелику вагу та зручний в експлуатації. Якщо в роботі переважають косі розпили, вибирайте електролобзики, що дозволяють виставити кут нахилу. Інструменти з маятниковим ходом більш ефективні: пилка рухається у вертикальному та горизонтальному напрямку.  

Вибираючи лобзик, звертайте увагу на ручки. Вони бувають:

 1. у вигляді скоби — утримуються однією рукою;
 2. грибоподібні — ручка дозволить тримати електроінструмент за допомогою двох рук. При цьому необхідно зафіксувати заготівлю.

Інтернет-магазин IVVA Supply: якісні електролобзики за цінами від виробника

Хочете придбати надійний інструмент, який не підведе в процесі роботи? Купувати треба у нас. Ви також можете у нас придбати сабельну пилку та  циркулярні пилки. Ми офіційно працюємо тільки з відомими та перевіреними компаніями, тому гарантуємо якість представленого у каталозі інструменту. Купуючи у нас електролобзик, ви не переплатіть: ми працюємо безпосередньо з виробниками. Якщо залишилися питання – напишіть або передзвоніть. Менеджери компанії допоможуть зробити вибір. Купити елекролобзик, ціна якого доступна, просто: напишіть або зателефонуйте. Забрати товар можна зі складу у Львові або через кур'єра. Ми доставимо товар до Києва, Дніпропетровська, Львова, Харкова або іншого міста України.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.