(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Лінійні люмінесцентні лампи

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 4 моделі

Комерційна діяльність зазвичай потребує джерел світла підвищеної потужності, але при цьому економічних і відрізняються тривалим безпроблемним терміном експлуатації при зручному обслуговуванні. Всім цим вимогам відповідають представлені в нашому магазині люмінесцентні лінійні лампи, купити які від виробника можна в асортименті. Ми пропонуємо товар, який відповідає існуючим нормам безпеки та показаний для використання у промислових приміщеннях, а також на інших об'єктах нежитлового фонду.

У нас можна за каталогом купити лінійні люмінесцентні світильники, які мають віддачу, що в кілька разів перевищує цей показник у звичайних лам розжарювання. До того ж газорозрядне джерело дозволяє зменшити споживання енергії на 50-83%.

Лінійні люмінесцентні лампи купити вигідно

Сучасний виробник поставляє на ринок подібну продукцію кількох типорозмірів, що впливає на продуктивність конкретної моделі, зі скляними колбами різної форми: прямої, кільцевої та U-подібної. Тому при виборі необхідно враховувати насамперед ці фактори.

У нашому магазині в наявності представлені найбільш затребувані у споживачів лінійні люмінесцентні світильники, купити зі складу в Одесі які завжди доступні за помірною ціною. Ми працюємо з надійними постачальниками, завдяки чому забезпечимо постачання оптом у будь-якій кількості як на одноразовій, так і на постійній основі.

Весь товар сертифікований і має ряд переваг:

- підвищені світловіддачу та ККД;

- цілий спектр колірних температур;

- знижені витрати на обслуговування;  

- невисока ціна;

- пролонгований термін служби.

Інформаційна підтримка

Але перед тим, як лінійні люмінесцентні світильники купити, необхідно ознайомитися з правилами їх монтажу та утилізації після завершення періоду експлуатації. Це пов'язано з особливостями влаштування ламп та загальними принципами забезпечення безпеки під час роботи з енергоспоживаючою групою товарів.  

Наші менеджери завжди готові надати цю та іншу інформацію, що вас цікавить, а також допомогти з вибором оптимальної моделі та доставкою замовлення в регіон (Харків, Київ та інші). Ваша компанія розглядає можливість придбати лінійні люмінесцентні лампи на тендерних умовах? Ми готові взяти участь у конкурсі та офіційно підтвердити надійність якості продукції, що реалізується.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.