(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

LED лампи

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 21 модель

Інноваційні технології енергозбереження сьогодні дозволяють користуватися такими джерелами світла, які багато в чому перевищують за терміном служби, потужності випромінювання звичайні аналоги. У нас у широкому асортименті ви завжди знайдете та зможете купити LED лампи від виробника. Ця продукція відрізняється гарантованою фірмовою якістю, безпекою, відмінною адаптованістю під існуючі системи електрозабезпечення. Крім того, сучасний дизайн виробів дозволяє їх використовувати з люстрами, плафонами та іншим декоративним оформленням різних розмірів та конструкцій.

Якщо споживач віддасть перевагу по нашому каталогу купити світлодіодні лампи для внутрішнього освітлення в приміщеннях невеликої або, навпаки, значної площі, ми готові проконсультувати, що краще вибрати в конкретному випадку. При цьому ціна світлодіодної лампи, залежно від її характеристик, коливається у вузькому діапазоні.

LED лампи купити для дому та офісу: пристрій та переваги

Незважаючи на виготовлення виробниками цілої лінійки цієї групи товарів, led лампочки купити непідготовленому споживачеві нелегко. Це пояснюється особливостями влаштування світлодіодного джерела світла.

Сьогодні виробник пропонує придбати вироби, корпус яких складається з комбінації алюмінію та пластику. Синтетичний матеріал на відміну від звичайного скла міцніший, що дозволяє лід лампи купувати для встановлення у службових та інших нежитлових приміщеннях. До того ж у конструкції світильника не передбачені нитки розжарювання та інші підвісні елементи, що посилює його антивібраційні властивості. Наш магазин зі складу в Одесі дає можливість купити світлодіодні лампи, які мають конкурентні переваги на ринку.

До них належать:

  • невелике тепловипромінювання;
  • відсутність ультрафіолету;
  • екологічно безпечні для навколишнього середовища;
  • миттєве включення;
  • безшумність;
  • відсутність відблисків;
  • робочий діапазон світіння до 140 градусів;
  • можливість led лампочки купити вигідно.

Цінова програма

Компанія «Івва Саплай» йде назустріч різним категоріям споживачів. Тому у нас потрібні як моделі, які вважаються ідеальним рішенням для побутових потреб, так і вироби, які рекомендується встановлювати на об'єктах комерційного чи промислового призначення. Однак, яка б не була обрана світлодіодна лампа, ціна на неї вам сподобається.

Ми забезпечимо передпродажне консультування, а за бажанням замовника і самостійний підбір за вашими вимогами необхідного товару. У нас ви можете лід лампи купити дрібним або великим оптом із доставкою. У магазині завжди є продукція, якість якої підтверджена сертифікатами. До того ж, кожна партія проходить попереднє тестування на виробництві.

Якщо ви зацікавлені купувати LED лампи на довгостроковій основі, то ми запропонуємо ще більш комфортні умови співпраці. Робота з надійними постачальниками дозволяє виконувати замовлення вчасно по всій заявленій номенклатурі. У нашому магазині кожен клієнт знаходить і купує саме ті світлодіодні лампи, які йому потрібні.

Швидко та компетентно ми відповімо на ваші запитання та допоможемо сформувати замовлення будь-якої складності. І ціна світлодіодних ламп буде відповідати вашим очікуванням.

Участь у тендерах 

Для популяризації фірмової продукції та розширення числа партнерів ми також беремо участь у поставках на конкурсній основі. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині лінійні люмінесцентні лампи або рефлекторні лампи. Ви хочете купити найкращі led лампочки? Компанія готова довести, що представлений товар є лідером на ринку. Свідчення тому – ndash; офіційні гарантії виробників та відгуки споживачів. Купуючи лід лампи у нас, ви заощаджуєте не лише свої кошти, а й час.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.