(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Культиватори

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Для того щоб полегшити роботу і зберегти здоров'я, кожен землевласник намагається придбати малу садівницьку техніку. У зв'язку з цим, компанія «Івва Саплай» офіційно пропонує придбати якісні культиватори від перевірених світових виробників, продукція яких вже десятки років користується на ринку відмінною репутацією. Більш детальну інформацію про виробників Ви можете отримати, проконсультувавшись з нашими фахівцями.

Культиватор купити в Україні. Функції та види культиваторів

У нашому онлайн-магазині у покупців є чудова можливість купити культиватор відмінної якості за дуже доступною ціною. Для цього необхідно заглянути в каталог, вибрати відповідний культиватор та оформити заявку. Ми з Вами обов'язково зв'яжемося. Крім того, у нас на складі завжди є потрібний товар, який ми доставимо по різних містах України (Одеса, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ).

Для більш чіткого і конкретного розуміння призначення культиваторів досить коротко перерахувати його функції. Отже, цей вид садової техніки здійснює такі функції з обробки землі:

  1. Розпушування ґрунту з метою покращення його газообміну та усунення бур'янів.
  2. Оранка землі.
  3. Внесення добрив та ін.
Слід також досить коротко позначити їх види, адже від правильно підібраного культиватора залежить його застосування та ефективність роботи. Існує бензиновий (висока потужність, універсальність, обробіток великих ділянок землі) та електричний (легка вага, робота на невеликих ділянках, безшумність). Кожен із названих культиваторів має свої переваги. Вибір залежить лише від того, яка робота має виконуватися культиватором.

Культиватор ціна

Як вже було зазначено раніше, в компанії «Івва Саплай» можна купити культиватори, ціна яких Вас приємно здивує. Важливо й те, що вартість товару абсолютно можна порівняти з його якістю. У нашій компанії працюють лише кваліфіковані фахівці, тому при виникненні додаткових питань щодо технічних характеристик покупці сміливо можуть звертатися до них. Додамо, що культиватори виявляються дуже економічними і за ціною, і з енергоспоживання. І ще одна незаперечна перевага культиваторів – ndash; відносно легка вага, що сприяє їхній популярності. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині воздуходувы​​  або газонокосарки

Компанія «Івва Саплай» бажає Вам комфортних покупок.

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.