(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Крани кульові для води

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

В даний момент на ринку присутня безліч моделей запірної арматури. І для того, щоб не помилитися з вибором і в кінцевому підсумку поставити в систему комунікації, що підлягає під її параметри і особливості кульовий виріб, слід попередньо визначитися з конкретними завданнями. Далі залишається переглянути наш каталог та купити кульові крани для води потрібного вигляду.

Ми щодня пропонуємо близько 100 модифікацій товару різної конфігурації, які використовуються в трубопроводах з різного матеріалу. При цьому на кульові крани для води ціна невисока, а їх якість повністю відповідає існуючим стандартам і офіційно гарантована фірмою-виробником.  

Крани кульові для води купити в асортименті

Існує кілька класифікацій цієї групи товарів, завдяки чому їх пошук та придбання не займають багато часу.

Зокрема, при виборі необхідно знати, що виробник сьогодні пропонує вироби з таких матеріалів:

  • латунь – вони призначені для монтажу в сталевих та пластикових системах;
  • силумін – встановлюються виключно у мережах холодного водопостачання;
  • пластик – сумісні з трубопроводами з такого самого матеріалу.

Неоднакові властивості матеріалу і в результаті технічні характеристики пристроїв впливають на ціну кульових кранів для води. У нас ви можете знайти виключно кращі зразки популярного у спеціалізованих колах товару, які відрізняються високою продуктивністю, здатністю витримувати робочий тиск та довговічністю в експлуатації.   

Не дивлячись на простоту конструкції, такі вироби розрізняються і пристроєм запірного елемента. Це може бути модель з плаваючою кулею, розрахована на застосування у трубопроводах діаметром до 20 см, та з кулею в опорах. У разі доводиться витрачати менше зусиль управління краном. Однак ціна даного типу кульового крана для води вища.       

Робимо замовлення

Після заповнення вами спеціальної форми наш менеджер передзвонить для підтвердження замовлення та уточнення інформації. Ви можете придбати у нас вентилі та засувки або крани  ;кульові для газу. Також буде погоджено дату поставки, яка виконується транспортом компанії або за допомогою поштових служб. При цьому протягом усього маршруту проходження товару клієнт має можливість на вимогу отримувати дані про його місцезнаходження. Таке обслуговування дозволяє купувати кульові крани для води на економічно вигідних умовах, без переплат.    

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.