(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Крани кульові для газу

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Монтаж та обслуговування газових трубопроводів та допоміжного обладнання не обходяться без застосування спеціальної фурнітури. У нас швидко та без накладок ви завжди зможете купити кульові крани для газу для різних систем. Виробник, чию продукцію ми реалізуємо, передбачив найпоширеніші випадки сумісності з іншими ділянками трубопровідної системи, тому тут ви, без сумніву, знайдете потрібні моделі.

Сьогодні, щоб купити газовий кран, немає необхідності витрачати багато часу на відвідування спеціалізованих торгових точок. У нашому онлайн-магазині представлений самий ходовий товар, який має найкращі робочі характеристики та відрізняється високим експлуатаційним потенціалом. Достатньо порівняти побачені моделі, виконані з міцного антикорозійного матеріалу, з більш низькопробними аналогами, щоб зробити правильний висновок та купити зі складу в Одесі газовий кран у нас. Ми забезпечимо не тільки належну якість, а й доставку замовлення.

Крани кульові для газу купити в асортименті

Незважаючи на те, що ці пристрої призначені для експлуатації як на зовнішніх системах, так і на внутрішніх, всі вони мають подібний запірний механізм. Це куля із наскрізним отвором. Керування пристроєм відбувається завдяки спеціальному важелю.

Залежно від способу монтажу сьогодні можна купити газовий кран таких видів:

  • різьбовий (муфтовий) – використовується переважно у побутових газопроводах;
  • фланцевий – успішно експлуатується у зовнішніх системах великого діаметра;
  • приварний – при діаметрі 10-70 мм застосовується у нерозбірних конструкціях.

Кожен тип пристрою більш переважний у певних ситуаціях, тому при виборі виробу слід враховувати параметри трубопроводу, вид різьбових з'єднань, діаметр кульового отвору. Ми пропонуємо найпопулярніші моделі, які добре зарекомендували себе на ринку.

Переваги кранів для газу

При всій різноманітності товару існує ряд особливостей, які помітно його виділяють серед аналогічної продукції. Це такі властивості, як герметичність деталей механізму, міцніший корпус, довша сполучна різьба, особливо міцні вихідні матеріали і, як наслідок, здатність витримати підвищений робочий тиск у системі.

Щоб купити крани кульові для газу по каталогу, достатньо ознайомитися з описами моделей, що цікавлять, і зробити правильний вибір. А ми вам у цьому готові допомогти додатковою інформацією на запит. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині різьбові з'єднання або інструмент та витратні матеріали.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.