(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Корпусні авт. вимикачі

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 3805 моделей

Інтернет-магазин представляє близько 4000 корпусних автоматичних вимикачів, розрядників захисту від перенапруги , реле і супутніх товарів, принцип роботи яких полягає в одночасному забезпеченні функцій контролю та управління. Каталог постійно оновлюється та поповнюється продукцією відомих брендів, розрахованою на різні споживчі умови експлуатації. Постачання походять зі складу в Одесі до регіонів України. Щоб купити автоматичні корпусні вимикачі з потрібними технічними характеристиками, слід попередньо визначити загальну потужність всього підключеного електроустаткування залежно від реактивного характеру навантаження в мережі.

Пристрої захисту   

Завдяки модульним пристроям даної категорії з'являється можливість не тільки контролювати конкретну ділянку електроланцюга шляхом включення/вимкнення, але й захистити мережу від струмів перевантаження, яка зазвичай виникає при перебігу надлишкового струму. Ще одна важлива якість автомата – здатність відключати ланцюг при утворенні в мережі живлення струмів короткого замикання. Корпус з конструкційної точки зору вважається основним елементом пристосування та має стандартні розміри. Тут знаходяться всі функціональні деталі, що забезпечують надійну роботу апарату. Також зовнішня оболонка допомагає зберегти цілісність та геометрію вимикача. Виготовлений із сучасного діелектричного пластику корпус тугоплавок, що дозволяє його застосовувати як у комерційно-побутових, так і промислових цілях.

Класифікація автоматів

Перш ніж купити корпусні автоматичні вимикачі, варто ознайомитися з їх видами за декількома ознаками. За кількістю полюсів виділяються:

  • однополюсні – від перевантажень та короткої напруги;
  • двополюсні – від перепаду напруги та сильних перевантажень;
  • триполюсні – призначені для електроустановок з навантаженням у 3 фази;
  • чотириполюсні – захищають двигуни, установки з навантаженням у 3 фази та встановлюються у спеціальні шафи або щити за допомогою DIN-рейок.    

У нас ви знайдете потужні 3-4-полюсні автомати за ціною, яка говорить про їх високу якість. Крім того, виділяються прилади за номінальним струмом розчіплювача. Онлайн-магазин в асортименті пропонує пристрої в діапазоні від 16 до 1600 А.

Корпусні автоматичні вимикачі купити від виробника

Весь наш товар сертифікований, і на нього поширюються гарантійні зобов'язання виробника. Тільки придбання продукції, що зарекомендувала себе на ринку, дозволить уникнути проблем, пов'язаних з недовговічністю експлуатаційного терміну пристрою або частими ремонтами, викликаними використанням деякими виробниками в конструкціях вимикачів більш дешевих матеріалів.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.