(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Коронки по металу

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 49 моделей

Сучасне обладнання не може використовуватися без якісного витратного матеріалу, вимоги до якого високі внаслідок його ключового рольового навантаження. У нас представлений актуальний асортимент коронок по металу, купити від виробника які вигідно та престижно. Такі насадки ефективні в роботі з твердими поверхнями, зносостійкі, довговічні та добре сумісні з різними типами дрилів та інших пристроїв.

Специфіка біметалічних коронок

Кожна модель у нашому онлайн-магазині має свої конструктивні, а значить, і технічні особливості, розрахована на певну продуктивність при створенні отворів великих розмірів. Тому при виборі слід враховувати конкретні цілі, під які придбаний пристрій. Монтажники, будівельники-ремонтники, бляхарі, сантехніки, електрики та представники інших професій віддають перевагу цьому виду витратних компонентів, тому що він здатний працювати не лише з різними марками сталі, а й кольоровими металами. Також показано застосування для обробки багатошарових матеріалів. Багато моделей задіяні в універсальних цілях, проте є цифенбори з дрібним зубом або кільцевики з великим зубом, призначені під певну структуру робочої поверхні.  

Плюси продукції Hilti

Виробник багато років присутній на вузькоспеціалізованому ринку, його насадки мають діаметр 19-127 мм. До приладдя відносяться швидкознімний адаптер і центрирующее свердло HSS або HSS+Co.

Переваги коронок:

  • високі швидкісні характеристики, які досягаються за допомогою геометрії зубів Progressor;
  • швидкознімальна система;
  • універсальний адаптер для всіх діаметрів;
  • виштовхувальна пружина (для виробу Metalcut);
  • обмежувальне кільце (для виробу Metalcut).

Ми реалізуємо продукцію широкого модельного ряду і сподіваємося, що ви обов'язково знайдете потрібний інструмент. У нас також є свердла по бетону і свердла по свердлу по бетону металу.

Коронки по металу купити за оптимальною ціною  

Що стосується вартості товару, то ми пропонуємо одні з кращих умов для даної групи витратних матеріалів. До того ж для тих, хто цікавиться придбанням коронок оптом, додатково передбачено пільгову програму. Ми також готові постачати супутнє обладнання. Купити коронки по металу з доставкою в регіони України зручно, оскільки вам не потрібно додатково шукати транспорт для відправлення до місця призначення.     

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.