(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Коронки по дереву

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Якщо вам належить виконувати роботи зі свердління деревини, то зупиніть свій вибір на коронках по дереву. Ці насадки здатні швидко робити кільцеві виїмки та наскрізні отвори на різну глибину з урахуванням структури поверхні матеріалу. У нас можна купити коронки в асортименті від виробника з бездоганною репутацією. Чи готові ви користуватися обладнанням, яке прослужить довгі роки при правильній експлуатації? Зверніть увагу, що продуктивність таких насадок у 4-5 разів вища за цей показник звичайних кільцевих свердлів.

Підбираємо набір коронок

Залежно від особливостей призначення для професійної діяльності рекомендується придбати комплект коронок, який розширить функціональні можливості, зробить роботу більш оперативною, мобільною та результативною. У такий набір мають увійти насадки з різним діаметром від 10 мм. При цьому збільшення діаметра обернено пропорційно швидкості. Шестигранний хвостовик, що є в конструкції, добре проявляє себе на дерев'яній поверхні, що сприяє якісному результату. Також при виборі варто врахувати кількість обертів, які виконує робоча частина інструменту в одиницю часу. Пристосування має багато переваг, одна з яких полягає в тому, що оброблена дерев'яна поверхня не має задирок та інших дефектів.

Біметалічна коронка по дереву: купити вигідно

У нашому асортименті багатий вибір подібних виробів. Їх розмір зазвичай знаходиться в діапазоні від 3 до 52 мм. У конструкції інструмента передбачено спеціальне вістря для оптимізації процесу свердління. Якщо необхідні моделі з великим діаметром, потрібно обов'язково враховувати сумісність конфігурації робочого обладнання з коронкою. При виборі заздалегідь варто передбачити, з яким матеріалом доведеться мати справу. Для м'якого за структурою дерева достатньо 300 оборотів, а для твердого – ; 500.

Фахівці вважають за краще купувати біметалічні коронки по дереву, тому що вони:

  • виготовлені із сталі підвищеної міцності за рахунок сучасних добавок;
  • забезпечені зубами, що знаходяться під позитивними кутами, що прискорює обробку поверхонь;
  • мають у наявності зручний бічний отвір (у всіх моделей);
  • працюють з різними видами твердого матеріалу та сумісні з набором інструментів: перфоратором, дрилем, свердлом;
  • замінні на ключових ділянках ремонтно-будівельних проектів.

З усіх уточнюючих питань, включаючи доставку, звертайтесь до наших спеціалістів за вказаними на сайті телефонами або формою зворотного зв'язку. Ви також можете придбати у нас коронки по металу та свердла по металу.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.