(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Коробки розподільні електричні

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 711 моделей

Кожен, хто так чи інакше пов'язаний з ремонтно-будівельними роботами, знає, що при проведенні електропроводки слід бути дуже обережним і передбачати різні пожежонебезпечні ситуації та їх наслідки. Для запобігання займанню або окисленню проводів використовують розподільчі коробки.

Отже, де ж купити розподільну коробку

Якщо у вас виникло питання, де і як купити розподільну коробку для кріплення пристроїв зчеплення та розподілу кабелів та електричних проводів, Ви завжди зможете ознайомитися з асортиментом в магазині «Івва Саплай». Широкий вибір розподільчих коробок є у нашому каталозі. Для того, щоб купити розподільчу коробку, достатньо просто зайти на сайт компанії та вибрати необхідний товар у каталозі. Одним з важливих аргументів на користь купити   розподільну коробку, ви убезпечите дроти від окислення (у тому випадку, наприклад, якщо поруч знаходяться алюмінієві та мідні дроти).

Слід особливо відзначити, що всі розподільні коробки виконуються з високоякісного матеріалу і мають гарантію від виробника.

Коробка монтажна металева купити

Монтажні, або клемні,  коробки виконуються із різних матеріалів. Це залежить від різних факторів і насамперед від Ваших цілей. Розрізняють такі види монтажних коробок:

  • Пиленепроникні (їх використовують для проведення електропроводки у вибухонебезпечних приміщеннях);
  • Пластмасові, захищені від бризок (для місць з високим рівнем запиленості та вологості);
  • Металеві (застосовуються для спеціалізованих проводів).

 Зрозуміло, всі вони відрізняються за ціною та якістю. Так, металеві монтажні коробки потребують заземлення для того, щоб уникнути короткого замикання та інших пожежонебезпечних ситуацій. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині термоусаджувані вироби або термоусаджувані трубки ​​. Якщо вам потрібно купити монтажну металеву коробку, Ви можете зробити замовлення на нашому сайті. Товари від компанії «Ivva Supply» завжди відрізняються високою якістю та відмінними характеристиками виробника, перевіреними та апробованими багатьма покупцями. Купити металеву монтажну коробку можна як на сайті, так і по телефону. Особливо зручним є те, що ми поставляємо товар прямо зі складу в багато міст України: Одесу (тут знаходиться склад компанії), Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ. Ви можете коробку монтажну металеву купити оптом і роздрібними партіями. Якість монтажних металевих коробок офіційно засвідчена виробником.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.