(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


 • Ціна (грн)
 • Бренди
 • Варианты подключения   • Контакты   • Номинальный ток  


 • Количество полюсов   • Номинальный ток  

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Контактори

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 647 моделей

У магазині представлено безліч моделей контакторів, купити які можна з доставкою як оптом, так і в роздріб. Оскільки апарати призначені для регулярного вмикання/відключення силових електроланцюгів у стандартній ситуації, то до них застосовуються підвищені вимоги щодо безпеки конструкцій, їх довговічності, здатності витримати потрібні механічні та електричні навантаження. Виробник кожної модифікації офіційно підтверджує високу якість гарантією товару. Усі технічні характеристики модульних контакторів відповідають загальновизнаним стандартам, що полегшує їхню експлуатацію в мережах різного типу.

Особливості приладів

Ці комутаційні пристрої є різновидом електромагнітного реле, але їх необхідно відрізняти від магнітних пускачів. Контактор модульний, незважаючи на схожість принципу дії, має конструктивні особливості, зокрема вони не мають теплового реле. У пристроях прямоходового типу відсутні шарнірні з'єднання. Перш ніж контактор КМІ купити, фахівець має вивчити його технічні характеристики, а також додатково проконсультуватись з нашими менеджерами. Це допоможе уникнути помилкового вибору товару та серйозніших проблем при його підключенні до робочого режиму. Найчастіше такі пристрої використовуються в ланцюгах промислового струму, де максимальні величини можуть досягати 1600 А і 660 В.

Як показує практика, споживач сьогодні воліє купити контактор 1-2-полюсний постійного струму або 3-полюсний змінного струму і корпусні автоматичні вимикачі. Високе навантаження на апарат пояснює його покращену зносостійкість. Механічна та електрична системи у його конструкції витримують багаторазову комутацію при експлуатації. Однак, купуючи контактор КМІ або інший, слід пам'ятати, що вони працюють лише з номінальними струмами.    

Контактор купити для застосування в різних сферах

Ця група товарів широко використовується в ряді областей:

 • в освітлювальних системах;
 • у вентиляційних системах;
 • у системах обігріву;
 • для керування електродвигунами;
 • у мережах компенсації реактивної потужності.

У нас контактор КМІ купити або розрядники захисту від напруги можна з набором саме тих властивостей , які є оптимальними для конкретних умов експлуатації. Брендовий виробник у сучасних конструкціях пристроїв впроваджує сучасні технології, які унеможливлюють виникнення комутаційних перешкод. Щоб модульний контактор працював надійно багато років, вибирайте продукцію від виробника з відомим ім'ям.   

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.