(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Контактні клеї

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Контактний клей – особлива група клеїв, які відносно недавно з'явилися на ринку будівельної хімії, але завоювали популярність завдяки простоті та універсальності використання. Сама назва описує принцип дії – міцне з'єднання однорідних і, що важливо, різнорідних поверхонь відбувається завдяки полімеру. Розчинник, що входить до складу, досить швидко випаровується, забезпечуючи клею якісну початкову &lquo;схоплюваність».

Характеристики контактного клею підкреслює виробник:

  • Якісно поєднує герметичні матеріали,
  • Еластичні властивості зберігаються і після затвердіння, що важливо при склеюванні різнорідних поверхонь або для збереження еластичності з'єднання,
  • Короткий проміжок часу від нанесення до отримання робочої міцності клею,
  • Спреєвий різновид упаковки дозволяє економно працювати з великою площею, саме ця особливість контактного клею зробила його настільки популярним при виробництві меблів.

Контактний клей купити на сайті компанії «Івва Саплай»

            Компанії «Івва Саплай» пропонує контактний клей купити від виробників України. Ми забезпечуємо придбання контактного клею оптом за цінами від виробника. Наш каталог містить пропозиції від провідних фірм представників, які офіційно представлені в Україні, що гарантує оптимальну ціну і хорошу якість продукції, що вас цікавить.

            Крім універсальних клеїв «Івва Саплай» пропонує до покупки спеціалізовані види клеїв:

  • для шкіри,
  • для металу,
  • для пластику.

Який клей для шкіри купити? Це залежить, насамперед, від видів виконуваних робіт та особливостей подальшої експлуатації виробів зі шкіри. Універсальний клей може залишити сліди на поверхні, що є неприпустимим при виготовленні меблів або шкіряного салону автомобіля. Дисмоколовий та наіріротовий клеї підходять для чистового з'єднання шкіряних деталей, а гумовий клей відмінно підійде для допоміжних операцій. Недорогий та якісний клей для металу купити пропонує наш сайт для виробників меблів та будівельних компаній. Поєднання однорідних та різнорідних поверхонь, тривалий термін використання з урахуванням кліматичних особливостей забезпечує клей для металу, представлений на сайті «Івва Саплай» в асортименті. Одним з важливих показників для наших замовників, які бажають купити клей для заліза, є стійкість речовини до високих і низьких температур. Виконання фасадних робіт, посилення залізних конструкцій, надання привабливого зовнішнього вигляду виробам захисного та огороджувального призначення. ось незначний список застосування клею для заліза. Ми підберемо якісний та оптимальний за ціною клей, наприклад ціаноакрилатний клей або акриловий клей, який ви можете придбати з доставкою в такі великі міста як Одеса, Львів, Харків та Дніпропетровськ.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.