(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Колодязі кабельні

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 5 моделей

При проведенні будівельних і монтажних робіт часто використовуються кабельні колодязі. Вони виконують різні функції, серед яких одна з найважливіших – надання оперативного доступу до різних видів мереж. Ви можете обрати необхідну кабельну криницю, призначену саме для Ваших цілей, у нашому інтернет-магазині фірми «Івва Саплай».

Колодець кабельний купити

Для чого використовуються кабельні колодязі? Серед інших, вони забезпечують доступ до мереж та систем:

  • Водопровідним
  • Каналізаційним
  • Дренажним
  • Насосним
  • Телефонним
  • Електричним

Тепер для того, щоб під час ремонтних і монтажних робіт отримати доступ до кабелів, не потрібно проводити розтин підземних каналів. Купити кабельну криницю, яку можна встановити в будь-якому необхідному місці, можна онлайн у нашому каталозі. Якісні характеристики виробника офіційно перевірені та засвідчені гарантією. Ви можете купити кабельний колодязь прямо зі складу.

Колодець кабельний пластиковий купити

Якщо Ви маєте намір купити кабельний пластиковий колодязь, Ви напевно вже знаєте, що колодязі такого типу  мають великі переваги перед залізобетонними:

  • Ви маєте можливість розрізати та зварити колодязь;
  • Кабельні пластикові колодязі стійкі до корозійних пошкоджень, що збільшує термін служби такої криниці;
  • Забезпечується герметичність та міцність у тих місцях, де входять труби та кабелі;
  • Такі колодязі мають більшу стійкість від механічних та вібраційних пошкоджень, що важливо у разі встановлення колодязя в проїжджій частині або в місці просідання ґрунту. Також їм властива жорстка конструкція, яка, у свою чергу, оберігає колодязі від зовнішніх впливів та швидкого зношування.

Як можна зручно і вигідно колодязь кабельний пластиковий купити? Для цього Вам необхідно зробити замовлення у нашому каталозі або зв'язатися з менеджером, який підбере товар з урахуванням усіх необхідних характеристик. Для Вашої зручності доставка провадиться як по Одесі, так і по nbsp; по всій Україні: Ви можете замовити кабельні пластикові колодязі оптом та в роздріб з доставкою будь-яким зручним для Вас способом у Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ. Товар поставляється від виробника, тому ціна на кабельні пластикові колодязі є дуже вигідною. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині коробки розподільні електричні або термоусаджувані вироби. Купуючи товар у нашому інтернет-магазині, Ви забезпечуєте безпечні та якісні ремонтні та будівельні роботи.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.