(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Колекторні блоки

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Сьогодні існує кілька видів опалювальних систем, проте традиційна водяна не здає лідируючих позицій. Будучи найефективнішою та практичною для обігріву житла, вона повною мірою влаштовує як забудовників, так і власників житла. Останніх не так цікавить кардинальна зміна методики опалення, як можливість удосконалити класичну систему опалення. До таких удосконалень відносять колекторний блок, який замінили одно-і двотрубну конструкцію. Купівля та встановлення такого обладнання дозволить опалювальній системі працювати більш ефективно та підвищить її ремонтопридатність.

Коллекторний блок: пристрій та принцип роботи

Коллекторний блок (гребінка) є пристроєм, в якому встановлені висновки, що з'єднують його з приладами опалення. Поодинокі колектори об'єднуються в колекторні блоки, які складаються з двох гребінок, одна з них виконує функцію подачі, інша - обратки. Кожен колектор забезпечується запірною та регулюючою арматурою. Коли кількість висновків недостатньо, колекторний блок збільшують додатковими відводами. На розподільнику встановлюють додаткове обладнання:

  • водозливний та повітровипускний клапани;
  • відсікаючі та регулюючі вентилі;
  • лічильники тепла.

Функціонують колекторні блоки просто. Нагріта до певної температури вода надходить у колектор, що подає. Тут відбувається її розподіл на опалювальні прилади. У трубах вода віддає частину тепла і, охолоджуючись, надходить у зворотний колектор. А від нього – ndash; назад у нагрівальний прилад. Завдяки такій технології розподілу радіатори рівномірно розігріваються.

Особливості монтажу колекторної системи опалення

У котеджі або приватному будинку розподільна система - найнадійніша і найефективніша. Однак, враховуйте такі моменти:

  • При монтажі колекторної системи потрібна більша кількість труб, ніж при установці одно- або двотрубної системи.  
  • Для нормальної роботи колектора необхідний циркуляційний насос.
  • Установка системи - досить трудомісткий і складний процес, потрібен досвід прокладання трубопроводу і встановлення додаткового обладнання.  
  • Необхідно вибрати модель гребінки з потрібними характеристиками.

Який опалювальний колектор вибрати? Серед обладнання, запропонованого виробниками, трапляються укомплектовані пристрої з повним набором елементів. На трубі подачі встановлені витратоміри, що регулюють рух води в кожній з петель, а оздоблення оснащене термодатчиками. Є моделі, де колекторний блок автоматично контролює розігрів кожної батареї.  

Можна зупинитися на більш простому варіанті. Наприклад, латунний гребінець, що має заглушки на звороті. Це дозволить провести монтаж додаткового обладнання.

Можна купити колекторний блок бюджетного варіанту, ціна якого низька. Такі колектори мають затискачі та з'єднання не кращої якості, тому страждають від протікання на ділянках з'єднання. Найдешевший варіант перетворюється на найпроблемніший.  Щоб цього не сталося, радимо зупинити вибір на якісних та перевірених моделях колекторів. Наприклад, на устаткуванні, наданому в нашому каталозі.

Інтернет-магазин IVVA Supply: якісні колекторні блоки купити не проблема

Ми реалізуємо високоякісне промислове та побутове обладнання, у тому числі колекторні блоки. У нас ви зможете придбати обладнання, не виходячи з дому та на вигідних умовах: оптом та в роздріб, з доставкою, з офіційною гарантією та за цінами від виробника. Ви можете купити в нашому інтернет-магазині котел або бойлер. На нашому сайті представлений каталог, за допомогою якого швидко підберете товар потрібної модифікації. Якщо утрудняєтеся з вибором, наші консультанти дадуть відповідь на всі запитання та допоможуть підібрати колектор, який відповідає вимогам вашої опалювальної системи. Купити колекторний блок просто: заповніть форму замовлення або зателефонуйте. Отримати товар можна зі складу в Одесі або кур'єрською доставкою. Ми привеземо ваше замовлення в будь-яке місто України: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ і таке інше.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.