(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Коаксіальний кабель

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 16 моделей

Компанія «Івва Саплай» представляє кілька найбільш затребуваних у споживачів типорозмірів коаксіальних кабелів, які застосовуються передачі радіочастотних електричних сигналів. Вся продукція від виробника багаторазово тестується на етапах виготовлення та відповідає загальноприйнятим стандартам, як і модульна апаратура. Тривале співробітництво з фірмовими постачальниками дозволяє нам пропонувати зі складу в Одесі оптом у будь-яких обсягах товар для комерційних, побутових та промислових потреб. Коаксіальний кабель можна купити з доставкою до населених пунктів України за графіком поштово-кур'єрських компаній.    

Структура кабелю

Загалом пристрій дроту незалежно від його модифікації включає два основні елементи – центральний провідник та екран, розміщені співвісно. Як ізоляція використовується діелектричний матеріал (поліетилен, фторопласт тощо), а зовнішня оболонка додатково має світлостабілізовану властивість. Така композиція забезпечує високі робочі характеристики, можливість монтажу у різних умовах, а також зносостійкість. При цьому на коаксіальний кабель ціна у нас відрізняється доступністю, офіційно гарантію товару надає виробник. У нас ви знайдете те, що потрібно, тому що ми постійно досліджуємо споживчий ринок, поповнюємо та оновлюємо представлену в магазині лінійку товарів та аксесуари для модульної апаратури. a> завжди кваліфіковано допоможемо зробити індивідуальний вибір під конкретні завдання.

Коаксіальний кабель купити для різних цілей

Передача високочастотного сигналу необхідна в наступних сферах діяльності:

  • сигналізації та автоматики;
  • системах зв'язку;
  • побутової та аматорської техніки;
  • мовних мережах;
  • комп'ютерних системах;
  • обладнання об'єктивного контролю та відеоспостереження;
  • антенно-фідерних системах;
  • схеми віддаленого управління та контролю;
  • для внутрішньоблочного та міжблочного зв'язку в радіоелектронному устаткуванні.

Ціна на коаксіальний кабель в залежності від його типорозміру коливається, тому перед подачею заявки рекомендується всі нюанси узгодити з нашим менеджером. Адже професійний вибір - це чудові можливості для економії коштів та надійність, якість, довговічність експлуатації підключеної апаратури.

Умови оплати

Щоб купити коаксіальний кабель, необхідно оформити замовлення і після узгодження всіх деталей з нашим менеджером зробити повну передоплату товару одним із запропонованих способів. Для вашої зручності у нас передбачено пільгову ціну на коаксіальний кабель при оптовій закупівлі.    

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.