(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Ключі, знімники

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 412 моделей

У транспортному, ремонтно-будівельному, промисловому, побутовому та інших секторах неможливо уявити роботу з кріпильними виробами без гайкового ключа, купити який за каталогом в нашому магазині можна в асортименті. Номенклатура представлена ​​різними типорозмірами – як ходовими, так і вузькоспеціалізованими. Для проведення кількох видів робіт рекомендується купити набір ключів, що відповідає поставленим цілям.

Вся продукція, що є у нас, відрізняється надійністю, міцністю, зносостійкістю і зручністю в експлуатації. Якщо вам потрібна шестигранна головка, купити її так само просто, як і інструмент іншої модифікації. Ми забезпечимо вас якісним товаром від виробника, який виготовлений із спеціальної інструментальної сталі з покращуючими показниками міцності добавками. До того ж вироби пройшли заводську сертифікацію та відповідають заявленим стандартам. Тому набір ключів купити з доставкою рекомендується, як то кажуть, на всі випадки життя.

Класифікація

Всі ключі в залежності від особливостей головки, в цілому конструкційного пристрою та призначення поділяються на:

   1. Монолітні. У нашому магазині можна гайковий ключ купити кількох типорозмірів. Кожен із них рекомендований для певних робіт:

 • торцевий ключ купити необхідно для застосування у важкодоступних для інших моделей місцях;
 • ріжковий ключ купити можна внаслідок його універсальності при роботі в стандартних умовах;
 • накидної;
 • комбінований.

   2. Розвідні. До них належать:

 • розвідний ключ, купити який вигідно завдяки його здатності змінювати відстань між губками;
 • трубний та інші.

   3. Видозміненої конфігурації:

 • ключ шестигранний - купити рекомендується для професійної діяльності, тому що він може використовувати також як важіль;
 • зіркоподібний – для спеціалізованих кріпильних робіт.

У нас ви можете ці та інші моделі придбати з різними розмірами зіва. При цьому, наприклад, на розвідний ключ ціна може не відрізнятися від іншого інструменту.

Ключ шестигранний купити фахівця

Якщо виникла необхідність поповнити арсенал пристосуванням зі специфічним профілем, купуйте виріб з різними по довжині сторонами і неоднаковою формою наконечника. Купівля шестигранного ключа дозволить отримати доступ до ділянок, куди неможливо дістатися за допомогою інших інструментів.

Правильний вибір

Ваш робочий помічник повинен відповідати кільком вимогам, що гарантує вдалу покупку гайкового ключа:

 • Зручність та безпека використання. Ви не повинні витрачати значних механічних зусиль для досягнення результату. Купуйте ріжковий ключ, якщо характер робіт не потребує додаткової специфіки. До того ж, його вартість трохи відрізняється від ціни розлучного ключа.
 • Здатність забезпечити високий крутний момент. Ми рекомендуємо серед іншого купити торцевий ключ, щоб досягти поставленої мети.
 • Хороший доступ до кріплення. Наприклад, завдяки особливостям конструкції розвідного ключа, купити який можна у нас в асортименті, функціонал розширюється та швидкість роботи збільшується.
 • Відповідність ГОСТам. Фірмовий виробник виключає постачання бракованих виробів. Ціна розвідного ключа або будь-якого іншого можна порівняти з високою якістю.
 • Довгострокові експлуатаційні характеристики. Як правило, виробник додатково зміцнює наконечники інструменту та надає зручної форми рукоятці. Тому пристосування з шестигранною головкою купити, наприклад, доцільно внаслідок спеціальної обробки робочої частини.
Кожен тип виробу має свої переваги і ефективніший у певних умовах. Тому для професійної діяльності економічніше купити набір ключів різних моделей.

Працюємо з клієнтами

Асортимент товару у нас настільки широкий, що навіть досвідченому фахівцю часом потрібна консультація. У нас ви можете купити рулетки, штангенциркулі та ріжучі інструменти. Менеджери нададуть додаткову інформацію При покупці, наприклад, торцевого ключа будь-якої модифікації, зроблять порівняльний аналіз.У деяких випадках продуктивніше скористатися звичним ріжковим ключем, купити який також ми допоможемо.Для певних груп клієнтів зможемо порекомендувати купити розвідний ключ або більш вузькоспеціалізовані моделі.У вас залишилися питання Дзвоніть або пишіть нам і отримайте розгорнуту відповідь.Ви сумніваєтеся, не знаючи, з якою шестигранною головкою купити інструмент?Ми їх розвіємо, аргументовано обгрунтовуючи необхідність вибору.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.