(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Клінінгове обладнання

Прибирання – одна з рутинних обов'язків, яка займає чимало вільного часу і мало кому приносить задоволення як у виробничих умовах, так і в домашніх. У чому вихід? Придбання обладнання для клінінгу. Сьогодні виробники техніки намагаються полегшити нам життя і випускають у продаж корисні новинки, які покликані перетворити обов'язок на досить приємне проведення часу і позбавити будь-яку поверхню різного ступеня забруднення.

Клінінгове обладнання купити в асортименті

У нашому онлайн-магазині представлено кілька видів корисної техніки від виробника:

  • промислові та побутові пилососи;
  • промислові пароочисники;
  • мийки та міні-мийки високого тиску;
  • комплекти апаратів високого тиску та господарських пилососів.

Обладнання для клінінгу - абсолютно незамінна річ, яка здатна прискорити весь процес збирання і зробити його екологічно чистим, тому що при його застосуванні не знадобляться хімічні миючі речовини, які здатні викликати алергію, замість цього можна використовувати промисловий пилосос. Ми офіційно співпрацюємо з виробниками, які займають на ринку лідируючі позиції та мають кілька десятиліть досвіду інженерних розробок.

Яке обладнання для прибирання купити

У нас є що запропонувати кожному клієнту: і тим, хто планує клінінгове обладнання купити для дому або дачі, і тим, кому доводиться вирішувати ширше коло завдань прибирання (почистити фасад будівлі , басейн, терасу, садову доріжку тощо). Вся техніка сконструйована таким чином, що її миючі платформи здатні проникати навіть у важкодоступні місця, як наприклад промислові пароочисники. Завдяки безпечному якісному прибиранню можна змусити виблискувати чистотою різні поверхні, оскільки до комплекту входить цілий набір спеціальних насадок, ефективних у кожному конкретному випадку. Багатофункціональність пристроїв не відбивається на їхній вазі. Виробники обладнання для клінінгу розрахували параметри так, щоб у процесі збирання менше витрачалася особиста енергія і користувач не втомлювався.

При виборі техніки рекомендується звернути увагу на її технічні характеристики, оскільки вони відрізняються за продуктивністю, енерговитратністю та іншими показниками. Щоб купити оптимальне обладнання для прибирання, необхідно ознайомитися з інформацією, яку завжди нададуть наші менеджери. Також незайвим буде оцінити і загальний вигляд, дизайн, колірне оформлення виробу. Це дозволить купити обладнання для прибирання, яке гармонійно виглядатиме в конкретному інтер'єрі.

Бізнес-партнерство

Запрошуємо представників HoReCa та інших напрямків бізнесу купувати оптом з доставкою сучасну техніку, якість якої виробники підтверджують гарним гарантійним періодом. Купити клінінгове обладнання за зручною ціною – унікальна можливість ознайомитись на практиці з перевагами нових технологій та заощадити час на прибирання. Для цього вам залишається зробити лише один крок у правильному напрямку – вибрати в каталозі інтернет-магазину оптимальний для індивідуальних потреб варіант товару.

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.