(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Котушки

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Для того, щоб знизити фізичне навантаження при поливі зелених насаджень, ми рекомендуємо купити котушку для шланга від виробника, продукції якого широко застосовується протягом вже не одного десятиліття. Досвід, спрямовані на створення максимальної зручності при роботі конструкторські розробки та впровадження сучасних матеріалів – переконливі аргументи на користь вибору брендового обладнання.

У нашому магазині ви можете купити котушку для поливального шланга, розраховану на його різну довжину і діаметр. При виборі зверніть увагу, що чим довше потрібен шланг, тим менше має бути його перетин. До того ж виробник вказує максимальний розмір бухти, що намотується, який в побутових умовах важко досягти. Хоч би якою була котушка для садового шланга, купити його слід метрів на п'ять коротше, ніж вказується в гранично допустимих технічних характеристиках. Незважаючи на те, що процес намотування бухти механізований, тобто виконується за допомогою ергономічної ручки, і кожен виток укладається рівномірно, наприклад, у популярній моделі, розрахованій на 40 м при перерізі 13 мм, використовуйте шланг довжиною до 35 м. Ціна котушки для шланга також залежить від робочих параметрів обладнання. Однак представлена ​​у нас садова техніка відрізняється міцністю, надійністю та ефективністю.

Котушка для поливального шланга: купити за каталогом

Всі пропоновані в магазині моделі продаються в комплекті зі шлангом. Кожен пристрій на 90% складається з легкого, але здатного витримати велике навантаження пластику. Сучасний матеріал до того ж стійкий до механічного впливу та агресивного середовища. Така конструкція легко і швидко збирається без сторонньої допомоги, тому купити котушку для садового шланга рекомендується навіть садівникові-початківцю.

В підставі конструкції знаходиться збірний металевий каркас, що складається з порожнистих трубок, що, з одного боку, надає стійкість пристосування, а з іншого - – не збільшує його вагу. Усередині під нахилом розміщується шарнірний штуцер, який запобігає перекручуванню шланга. Кожна модель має особливості конструкції, що треба врахувати, купуючи котушку для шланга. Однак у всіх є загальний елемент – вісь, що обертається, не дає головній робочій частині пристрою перекручуватися при намотуванні/розмотуванні. Якщо вас цікавить надійна котушка для шланга, ціна на неї буде відповідати її функціоналу.

Обслуговування та зберігання

Цей товар зручний тим, що не вимагає спеціального догляду. Достатньо після проведення робіт його насухо протерти від бруду. Котушка для шланга купується з вбудованою заглушкою, завдяки чому вода, що залишилася, не витікає. З корисних елементів можна також відзначити зручну верхню ручку для транспортування та особливий фіксатор бічної ручки, завдяки чому вона складається, а обладнання стає компактнішим. Це ще одна причина купити котушку для садового шланга, яка не займе багато місця при зберіганні.

До переваг зберігання в приміщенні можна віднести:

  • здатність витримати перепад температур;
  • стійкість до вологи;
  • сумісність з іншим інвентарем;
  • можливість зберігати у розібраному вигляді у фірмовій упаковці.

Ми пропонуємо з доставкою з Одеси купити котушку для поливального шланга, яка офіційно сертифікована і має заводську гарантію. Ця техніка вдало поєднує продуктивність та ресурсомісткість. З її допомогою ви зможете працювати в найдальших куточках присадибної ділянки. І ціна котушки для шланга в нашому магазині є однією з найкращих у регіоні. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині медичні матеріали та обладнання a> або матеріали для стерилізації.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.