(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каски захисні

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 77 моделей

Ремонтно-будівельні роботи, як відомо, відносяться до факторів підвищеного ризику для здоров'я. Саме тому слід приділяти велику увагу індивідуальним засобам захисту. Під захистом повинні бути всі частини тіла, але особливо важливо берегти від ушкоджень голову. Для захисту верхньої частини голови давно використовуються каски. Каска потрібна не тільки будівельникам та робітникам, а й людям, які захоплюються активними видами спорту (вело-, мотоспорт, стрибки з парашутом), а також представникам таких важливих та потрібних професій, як: рятувальники, пожежники, спелеологи та багато інших.

>

Каска будівельна купити

Будівельні каски призначені для захисту верхньої частини голови від механічних пошкоджень: падаючих предметів, впливу електричного струму та вологи, від бризок розплавленого металу. Стан будівельних касок потрібно перевіряти щодня, і в разі пошкоджень слід негайно вивести з експлуатації: вони не підлягають ремонту. Саме тому компанія «Івва Саплай» пропонує купити каски будівельні оптом: на будівництві та виробництві касок завжди потрібно чимало.

Будівельна (захисна) каска має такі види пристосувань:

  • Несуча стрічка, яка допомагає обхопити голову в максимальному обсязі при надіванні каски;
  • Амортизатор, який пружинує при попаданні важких предметів і якісно оберігає голову від пошкоджень;
  • Захистна оббивка доповнює своїми функціями амортизатор і забезпечує більш надійний захист голови;
  • Вентиляційні отвори – служать для струму повітря між каскою та головою. Особливо важливі у жарких та вологих приміщеннях.

Отже, дуже важливо дотримуватися правил безпеки в місцях підвищеного ризику та купити будівельну каску для захисту голови.

Також необхідно пам'ятати, що існують різні кольори будівельних касок. Класичними, традиційними є два кольори: білий (для начальства та перевіряючих інстанцій) та помаранчевий (для молодшого обслуговуючого персоналу та робітників). Однак Ви можете придбати будівельну каску іншого кольору. Вибір кольору багато в чому залежить від професії та соціального статусу:

  • Червону каску носять виконроби, інженери, головні механіки, головні електрики;
  • Коричневу – гірники;
  • Блакитну – рятувальники;

Каска захисна купити

Як вже згадувалося, каски потрібні не тільки на заводі та будівництві, але і в різних ситуаціях, що характеризуються факторами підвищеного ризику: при поїздці на велосипеді і мотоциклі, під час походу в гори або стрибка з парашутом. Для яких би цілей Ви не вирішили купити захисну каску, Ви можете знайти широкий асортимент касок у нашому каталозі на сайті компанії "Івва Саплай", де можна купити каски від виробника. Ми завжди допоможемо Вам з вибором відповідної захисної каски, надамо всі необхідні характеристики, офіційно завірені виробником. Ви можете купити захисні каски оптом та невеликими партіями, ми забезпечимо Вам доставку по Україні в Харків, Київ, Дніпропетровськ, Львів, а також по Одесі (в Одесі є самовивіз зі складу). Ви можете купити каски захисні в нашому магазині і переконатися в тому, що ціна на захисні та будівельні каски є однією з найбільш вигідних на ринку засобів індивідуального захисту. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині окуляри захисні або протишумові вкладиші Беруші​​​ ​. 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.