(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Крапельниці

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Кропельний полив – один із ефективних способів м'яко зволожувати верхній шар ґрунту протягом заданого часу, завдяки чому немає небезпеки випаровування води з її поверхні, а рослини при цьому харчуються дозовано. У нашому магазині кожен садівник-аматор та професіонал може з доставкою купити крапельницю для поливу різного призначення. Це якісні пристрої від виробника, який тривалий час працює на ринку та створив власні інженерні розробки подібних пристроїв.  

У нас ви не знайдете бракованих або другосортних виробів. Вся продукція є брендовою, має відповідну документацію і має офіційну гарантію терміну служби. Ми готові забезпечити споживачів, які купують цей товар як для побутових потреб, так і для фермерських господарств. Постачання оптом здійснюються зі складу в Одесі. За бажанням ви можете забрати вже готове до відвантаження замовлення самостійно. Ми працюємо швидко, тому ви встигнете встановити куплені пристрої без порушення наміченого графіка поливальних робіт. Також ми готові запропонувати і супутнє садове обладнання, яке полегшить виконання намічених заходів щодо догляду за зеленими насадженнями.

Крапельниця для поливу: купити та користуватися

Сучасні пристрої мають ряд робочих характеристик, які дають певні переваги при їх застосуванні:

  • підвищують продуктивність;
  • заощаджують час і воду;
  • розширюють можливості системи автоматичного поливу;
  • стійкі до погодних умов;
  • потрібний невеликий натиск;
  • легко монтуються та замінюються;
  • прості в обслуговуванні. 

Ми пропонуємо товар, який користується заслуженою популярністю у споживачів незалежно від особливостей комплектації. У вас літній сад, впорядкована тераса з вазонами квітів або власна оранжерея? Ми знайдемо, що запропонувати незалежно від масштабу поставленого завдання.

Залишилися питання?

Якщо ви недостатньо впевнені, яка модель або комплектація пристрою потрібна в конкретному випадку, купуйте крапельницю для поливу за допомогою наших менеджерів. У робочий час за вказаними на сайті телефонами або формою зворотного зв'язку вас проконсультують з усіх питань, а також нададуть необхідну додаткову інформацію, у тому числі з оплати та доставки. Компанія «Івва Саплай» - компетентний помічник у будь-якій ситуації. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині насос або котушку.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.