(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каналізаційні труби та комплектуючі

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

При облаштуванні каналізаційних систем важливо правильно підібрати як безпосередньо труби, так і комплектуючі до них. У нашому магазині представлено повний асортимент спеціалізованого обладнання для проведення всього циклу монтажних робіт. Тому кожен наш покупець заощаджує час на пошуки супутньої фурнітури і, зрештою, може швидше завершити пристрій колекторної мережі.

Ми пропонуємо каналізаційні труби та комплектуючі до них купити на комплексній основі від світового виробника, який тривалий час працює в цьому сегменті ринку. Вся продукція відповідає міжнародним стандартам та допущена до продажу.

Від проекту до монтажу

Перш ніж займатися пошуками обладнання, слід правильно спроектувати колекторну мережу: її геометрію, тип, протяжність, місце прокладки. Це допомагає врахувати низку технічних нюансів та зробити розрахунки комплектуючих.

При виборі каналізаційних труб слід звернути увагу на:

  • їх різновид (внутрішні або зовнішні);
  • внутрішній діаметр;
  • товщину стінки;
  • матеріал, з якого виріб виготовлено.

При купівлі каналізаційних труб та комплектуючих у нас зі складу в Одесі ми готові забезпечити інформаційно-консультативний супровід угоди та доставку товару в будь-якому обсязі за вказаною в заявці адресою.

Фурнітура

Велика увага при формуванні асортименту приділяється комплектації допоміжною продукцією. Тут завжди ви можете знайти трійники, перехідники, сальники, відводи, муфти та десятки інших позицій, без яких монтаж усієї системи не може бути виконаний якісно.

Фірмові вироби від виробника відрізняються підвищеною міцністю та стійкістю до механічних впливів, безпекою при експлуатації в мережах, що піддаються перепадам температур, індиферентністю до агресивних робочих рідин. Термін служби таких виробів становить десятки років.   

Каналізаційні труби та комплектуючі купити оптом

Представлена ​​в магазині номенклатура розрахована на певні технічні характеристики та умови експлуатації, тому перед оформленням замовлення переконайтеся, що вибір зроблено правильно. Ціна товару досить помірна, проте при придбанні його оптом ви стаєте учасником розробленої нами програми лояльності. Завдяки цьому ви зможете одержати з доставкою якісне обладнання за невисоку вартість. Дізнатися про розмір знижки можна у наших менеджерів за контактними телефонами.   

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.