(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каналізаційні труби

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

У сучасних системах каналізації сьогодні по максимуму використовуються матеріали нового покоління, які відрізняються високими експлуатаційними характеристиками, безпекою та тривалим терміном служби. При цьому на каналізаційні труби ціна варіюється в залежності від виробника, типу виробу, його призначення, технічних параметрів (діаметр, довжина тощо) та особливостей монтажу.

Кожен виробник, представлений у нашому магазині в популярному асортименті цільової товарної групи, передбачив усі вимоги щодо якості, надійності та сумісності з іншим супутнім обладнанням. У нас ви можете у будь-якій кількості з доставкою купити каналізаційні труби під конкретні завдання, причому вироби мають необхідні сертифікати внаслідок попереднього тестування на виробничих етапах. Світові лідери асенізаційної мережі пропонують продукцію, при виготовленні якої застосовані передові технології та досвід тривалої роботи у цьому напрямку.

Каналізаційні труби купити в Україні

Український каналізаційний ринок сьогодні представлений продукцією, яка дозволяє монтувати системи різних рівнів складності як внутрішні, так і зовнішні. У нашому магазині зібрані найпопулярніші моделі виробів, які відрізняються:

  • міцністю;
  • антикорозійністю;
  • нейтральністю до складу робочої рідини;
  • відсутністю відкладень на стінках у процесі експлуатації;
  • довговічністю.

Ціна каналізаційних труб, які швидко можна вибрати за зручним каталогом, характеризується демократичністю та відповідністю ринковим коливанням. Ми постачаємо за допомогою поштових компаній замовлений оптом у будь-яких обсягах товар у населені пункти України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів та інші. Вам не потрібно шукати перевізника, ми все зробимо за вас!    

Супутні послуги

В онлайн-магазині компанії «Івва Саплай» можна не тільки купити каналізаційні труби зі складу, але й отримати додаткові консультації щодо їх вибору, встановлення та обслуговування. Також ми порадимо та допоможемо підібрати необхідні для монтажу інструменти. Ви можете придбати у нас комплектуючі до каналізаційних труб та крани кульові. В одній торговій точці, без утомливого відвідування звичайних магазинів ви отримаєте весь комплекс послуг та товарів. За ціною каналізаційні труби обійдуться навіть дешевшими. Купуйте там, де заощаджують ваш час та кошти! 

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.