(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Кабельні наконечники

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 1867 моделей

У нашому онлайн-магазині представлені в широкому асортименті зручні пристрої, за допомогою яких легко з'єднати два дроти або кабелі для їх подовження, встановити надійний контакт між побутовим приладом і енергосистемою, забезпечити взаємодію приладу з кількома пристроями одночасно. Кабельні наконечники купити за каталогом можна за лічені хвилини без відвідування нашого офісу та складу.

Ми пропонуємо алюмінієві та мідні вироби різної конфігурації, розрахункового навантаження, способу монтажу, які підбираються в залежності від індивідуальних завдань. Сучасний виробник при виготовленні товару використовує міцний якісний матеріал, який при правильній експлуатації довго прослужить, а також антикорозійні технології. При цьому на наконечники кабельні ціна помірна з урахуванням технічних характеристик пристосування. У нас представлений лише брендовий товар, який отримав позитивні відгуки споживачів та поширений на ринку електромонтажного обладнання.

Купити кабельний наконечник мідний або алюмінієвий?

За оцінками фахівців, до найбільш надійних і ефективних відносяться мідні вироби. Вони призначені для кабелів з мідними жилами та характеризуються хорошими показниками герметичності, стійкістю до агресивного середовища. Ціна наконечників кабельних даного виду коливається в залежності від їх типорозмірів, які відповідають стандартам. Така продукція може бути ізольованою або лудженою. Останній варіант вважається більш зносостійким, довговічним.

Щоб при виборі визначитися з типом з'єднувача, необхідно звернути увагу на нанесене спеціальне маркування. Алюмінієві пристрої застосовуються для кінець проводів з аналогічними жилами. У ряді сучасних моделей при лиття у виробничих умовах використовуються добавки, що підвищують експлуатаційні можливості товару.

Якщо ви хочете купити кабельні наконечники для тривалого безпроблемного використання, при виборі, крім матеріалу, враховуйте площу перерізу дроту, напругу та струм у мережі, тип контакту на клемнику обладнання. < /p>

Способи монтажу

Встановлення пристроїв відбувається одним з нижченаведених способів:

  • опресування;
  • паяння;
  • зварювання;
  • болтовий/гвинтовий метод.

У нашому магазині можна додатково придбати потрібний для монтажу інструмент. Його вартість, як і ціна наконечника кабельного, будуть повністю відповідати складності майбутніх електроустановлювальних робіт. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині кабельні колодязі a> або коробки розподільні електричні.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.