(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Провід самонесучий ізольовані (СІП)

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 19 моделей

Для створення розгалуженого електричного ланцюга часто доводиться шукати кабель, який зможе довгі роки безпроблемно працювати в різних зовнішніх умовах: витримувати вологу, механічні впливи, прямі сонячні промені, великі перепади температури і т.п. Провід СІП купити рекомендується, якщо належить для забезпечення об'єктів електроенергією проводити повітряні лінії та відгалуження до будівель житлового та господарського призначення. У нас ви знайдете самонесучий ізольований провід кількох найбільш затребуваних модифікацій, на які виробник дає гарантію якості та відповідності існуючим стандартам. Вся продукція реалізується зі складу у Львові. При цьому ціна залежить від типу кабелю та обсягу замовлення. Кабель СІП або коаксильний кабель купити можна на вигідніших умовах при замовленні оптом.       

Пристрій дроту

СІП є конструкцією з декількох ізольованих жил, число яких варіюється від модифікації. Як ізолятор виступає зшитий світлостабілізований поліетилен, що надійно захищає кабель від несприятливих впливів навколишнього середовища. Це досягається внаслідок знаходження спеціальних добавок у складі ізолюючого матеріалу та сучасних технологій обробки пластику при виготовленні. Ми пропонуємо купити кабель СІП кількох типорозмірів перерізів, починаючи з 16 кв. мм. Особливістю дроту є відсутність у нього загальної зовнішньої оболонки. Провід лише скручений для зручності монтажу та підключення. Однак на них навіть у зимових умовах не утворюється крига.

Кабель СІП купити з перевагами

При виборі потрібного виду товару зверніть увагу на номенклатурний номер, який вказується на маркуванні. У ньому містяться робочі показники. Тому купити СІП провід досить просто. Наприклад, СІП-2 означає, що кабель має 4 жили, одна з них нульова несуча. Однак, незалежно від типорозміру СІП виділяється наступними корисними характеристиками:

  • ефективний для експлуатації в діапазоні від мінус 50 до плюс 50 градусів;
  • вологонепроникний;
  • легкий за вагою;
  • термін служби не менше 30 років;
  • зручний для монтажу за допомогою спеціальних затискачів та анкерних кронштейнів.

У нашому каталозі ви побачите все необхідне, наприклад модульну апаратуру, щоб купити СІП провід для оперативного прокладання під індивідуальні потреби. Правильний вибір типорозміру продукції, який допоможуть зробити наші менеджери, – краща економія коштів та часу.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.