(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Кабельно-провідникова продукція

Жоден споживач електричної енергії не обходиться без використання кабельної продукції різного призначення ні в побуті, ні з виробництва. За статистичними даними, сьогодні в експлуатації перебуває понад 20 000 типорозмірів кабельно-провідникового товару, що має індивідуальні технічні характеристики від виробника. Тому перш ніж купити кабель, необхідно ознайомитися, що собою являє конкретна модель, її маркування, яка область застосування і ціна товару.   

Наш асортимент

Будь-який кабель – це гнучка конструкція, що складається з однієї або кількох ізольованих один від одного жил, які знаходяться у загальній герметичній оболонці. Деякі види, призначені для особливих умов експлуатації, додатково оснащені екраном, бронею, сердечником, наповнювачем, металевою оболонкою, які посилюють захист пристосування та підвищують його функціональність.

В онлайн магазині компанії «Івва Саплай» ви завжди можете купити кабель:

Струмопровідні жили з алюмінію та міді відрізняються своїми робочими показниками. Наприклад, опір алюмінію приблизно 1,7 разу перевищує цей параметр у міді. Внаслідок цього передачі електричного струму однакової потужності використовується кабель з алюмінію більшого перерізу. У нашому магазині представлено широкий асортимент різних типів кабелю перетином від 0,5 кв. мм. Вся продукція сертифікована та реалізується зі складу на договірних умовах.

Кабель купити з доставкою

Пропонована нами кабельна продукція знайшла ефективне застосування як у спеціалізованих галузях, де постійно потрібні постачання оптом, і у клієнтів із одноразовими потребами. Це комерційні компанії та дрібні підприємства, фізичні особи, у приміщеннях яких ведуться роботи із заміни чи посилення електропроводки, додаткового підключення різного електрообладнання. Ми задовольнимо будь-який попит, згідно з номенклатурою, та розглянемо заявки на поставки продукції за каталогом у потрібному обсязі. Для постійних замовників передбачено особливі умови співробітництва. При цьому доставка за заздалегідь узгодженим графіком здійснюється до регіонів України поштовими або кур'єрськими службами. У вас є можливість при повній передоплаті купити кабель терміново з урахуванням тарифів перевізника.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.