(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Ізольований інструмент

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 6 моделей

Техніка безпеки при роботі з електрокабелями та електроустановками стоїть на першому місці. До робочих інструментів висувають високі вимоги. Такі пристрої не тільки мають запас міцності, але також мають діелектричну властивість. Тому майстри, які працюють з установками під напругою, купують ізольований інструмент. Він має бути якісним та зручним, адже сам процес роботи з електрокабелем, який знаходиться під високою напругою, не повинен займати багато часу. В іншому випадку необхідно робити перерву для того, щоб оглянути стан інструменту щодо руйнування ізоляційного шару.

Види та особливості ізольованих інструментів

Найпопулярнішим і затребуваним діелектричним інструментом є:

 • викрутки з діелектричною рукояткою (шліцева або хрестова);
 • ключі (ріжковий, накидний);
 • кусачки;
 • ножиці для роботи з тросом;
 • шарнірно-губцевий діелектричний інструмент;
 • детектори для визначення напруги. 

Особливим елементом діелектричного інструменту є рукоятка. Незалежно від виду ручного пристосування, рукоятки повинні бути покриті захисною оболонкою, яка має фігурне рифлення та вигини для долоні, має протиковзну властивість. Все це гарантує не тільки зручність у роботі, але безперечно безпеку у разі виникнення короткого замикання. Ізолюючий шар на ручках не повинен зміщуватися або прокручуватися.

Існують певні вимоги до діелектричних інструментів. Наприклад, робоча поверхня викрутки обов'язково ізолюється на відстань 10 мм. Рукоятка повинна мати завзятий підйом – не менше 5 мм заввишки. Мінімальна висота упору на ручках шарнірно-губцевих діелектричних інструментів повинна становити 10 мм. Захищені частини діелектричного інструменту мають спеціальне покриття, воно має бути маслостійким, вологостійким і бензостійким. У разі застосування багатошарового ізоляційного захисту шари фарбують у різні кольори. Коли стирається верхній шар, працювати з таким інструментом не можна.

Для проведення окремих робіт у побутових умовах, вдома, достатньо придбати плоскогубці або викрутку. Але якщо ви спеціаліст і регулярно займаєтеся електромеханічною або радіомонтажною роботою, окремо купувати ізольований інструмент невигідно, оскільки існує ймовірність переплатити. Крім цього, діелектричні інструменти в готових наборах поставляються виробником у спеціальних чохлах або сумках. На полиці такий набір не займе багато місця, а сумка зручно фіксується на поясі, що дуже важливо при висотних роботах. Працюючи в умовах підвищеної небезпеки, потрібно обов'язково дотримуватись правил, використовуючи професійний ізольований інструмент. У нашому магазині купіть тільки якісний і перевірений діелектричний інструмент з високоміцної сталі за прийнятною ціною і від відомих виробників, як окремо, так і в наборі, суттєво заощадивши. Кожен набір укомплектований у міцний надійний футляр (бокс) та містить:

 • викрутку (шліцеву та хрестову);
 • викрутку-тестер;
 • кусачки;
 • плоскогубці універсальними;
 • клуглогубцями;
 • кліщі.

Вибрати з каталогу набір або інструмент з потрібними характеристиками допоможуть співробітники нашого магазину. Ви можете купити у нас інструмент для монтажу металевих коробів або освітлення у потрібних категоріях. Ми реалізуємо інструменти зі складу в Одесі, оптом, в роздріб, за цінами від виробника та з офіційною гарантією. Крім цього, ми подбаємо про доставку: здійснюємо поставки як від однієї одиниці інструменту або набору, так і оптом до всіх міст України: до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська тощо.  

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.