(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Ізоленти та скотч

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 52 моделі

При проведенні електротехнічних робіт часто використовується стрічковий ізоляційний матеріал, який сприяє надійному запобіганню оголених частин проводів від короткого замикання і можливого ураження струмом, а також для фіксації окремих елементів у процесі монтажу. У нашому онлайн-магазині є хороший вибір скотчу та ізоленти, їх купити можна залежно від вимог до щільності, ширини та довжини виробу, матеріалу, з якого він виготовлений.

Виробник сьогодні пропонує продукцію, яка випускається за сучасними технологіями, тому має підвищену міцність. Якщо для забезпечення безпеки праці та уникнення електровтрат вам необхідна ізоляційна стрічка, купити її за каталогом не важко. Весь товар фірмової якості від виробника відрізняється тривалим терміном служби та естетичним зовнішнім виглядом. Ціна ізоляції залежить від вибраних параметрів виробу. 

Ізолента: купити з гарантією

Наші постачальники повністю забезпечують потреби покупців, які використовують витратний матеріал як у побутових цілях, так і професійних.

Представлена ​​віскозна стрічка та інші різновиди, купити які можна в роздріб та оптом, відрізняється низкою переваг:

  • має відмінні діелектричні властивості;
  • термостійка;
  • хороші показники еластичності;
  • високий ступінь адгезії;
  • зносостійка.

Весь товар сертифікований, тому на нього офіційно поширюється гарантія виробника. Купити ізоляційну стрічку або скотч можна також під індивідуальне замовлення, якщо потрібного вам типорозміру немає.

Ми розглянемо комерційні пропозиції на доставку затребуваного товару на постійній основі в будь-якій кількості. При цьому якою б не була ізолента, ціна на неї відповідатиме вашим очікуванням. До того ж поставки здійснюються не лише по Одесі, а й до Києва, Харкова та інших населених пунктів.     

Купити скотч та віскозну стрічку недорого

Незважаючи на те, що дана група супутнього матеріалу має менш обмежену сферу застосування, при проведенні пакувальних робіт рекомендується не віскозна стрічка, купити яку більш ефективно для виконання маркування, а якісний скотч.    

Сучасний засіб кріплення та проведення оздоблювальних будівельних робіт естетично виглядає і при цьому залежно від товщини клейового шару має хороший коефіцієнт зчеплення з різними поверхнями. Тому купити скотч вигідно під час проведення зовнішніх робіт. У нашому магазині є товар різного ступеня прозорості, гами кольорів, що реалізується в рулонному вигляді. На відміну від ізоленти, купити скотч доцільніше для виконання пакувальних, реставраційних, декоративних робіт.    

Також ми пропонуємо інші види рулонної продукції. В онлайн-магазині завжди є віскозна стрічка, купити яку рекомендується для відділів контролю компаній.

Незалежно від вибору виду товару даної категорії ваше замовлення буде доставлено за вказаною в заявці адресою в строк. Тому у нас завжди зручно купити ізоляційну стрічку або будь-який інший матеріал, який вам необхідний. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині анкеру або ізоленти та скотч. Ми забезпечуємо постачання за допомогою надійних поштових компаній. Остаточна ціна ізоленти, скотчу, інших виробів з доставкою залишається оптимальною для будь-якої категорії покупців.    

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.