(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Вимірювальні пристрої

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 36 моделей

При проведенні електротехнічних робіт неоціненну допомогу надають вимірювальні пристрої, купити які різних типів і модифікацій пропонує наш інтернет-магазин. Оскільки кожен із апаратів працює у певному діапазоні фізичних величин, то для точності проведення вимірів слід правильно підібрати модель. Купівля вимірювального приладу не займе багато часу, оскільки в каталозі представлені найбільш популярні варіанти, здатні за своїми технічними характеристиками відповідати роботам будь-якого рівня складності. Ціна залежить від призначення пристосування та його функціоналу. Весь вимірювальний інструмент можна купити з доставкою в регіони України. Кожна одиниця товару від виробника відповідає чинним стандартам та має всі допуски за якістю.

Прилад для вимірювання купити за формою подання даних

У продажу завжди є амперметри та вольтметри як аналогові, так і цифрові. У першому випадку показання є безперервною функцією змін потрібної величини, у другому – мають цифровий вигляд. Обидва типи працюють по струму в діапазоні від 0 до 600 А, по напрузі від 0 до 500 В. Однак прилад для вимірювання купувати необхідно, ґрунтуючись не тільки на формі уявлення величин. За методом отримання результату подібна апаратура поділяється на пристрої прямої та непрямої дії. Головна відмінна риса – це можливість порівнювати отримані дані з відомими. Купуйте вимірювальний інструмент прямого включення, якщо порівняльних розрахунків проводити не передбачається.  

Купити вимірювальні пристрої з користю 

Модульна апаратура, що реалізується в нашому магазині, зібрана на основі сучасних технологій, тому в ній виділяються кілька конкурентних позитивних моментів.

  • Великий функціонал – виміри єдиним пристроєм різних показників струмів у фазах та нейтралі тощо.
  • Універсальна установка на DIN-рейку, що скорочує до мінімуму підготовчий період.
  • Комплектність, в якій передбачено все необхідне для безпроблемної експлуатації.   
  • Виробник офіційно дає гарантію на товар, і на контактори.
  • Вимірювальний прилад купити вигідно за доступною ціною.  

На додаток до модульної апаратури у нас є в наявності зі складу великий вибір комплектуючих. Це заощадить час на пошук необхідного для монтажу. 

Правила вибору

Для того, щоб правильно купити вимірювальні пристрої  або корпусні автоматичні вимикачі з необхідним функціоналом, слід враховувати три основні аспекти:

  • простість в управлінні завдяки доступному та не перевантаженому меню;
  • захист входів;
  • затребуваність товару на ринку.

Якісний вимірювальний інструмент купити рекомендовано в першу чергу в тих випадках, коли характер робіт передбачає використання високочутливого пристрою для швидкого контролю вхідних струмів і струмів пристроїв або напруг.    Купити такий прилад для вимірювання за допомогою наших консультантів ще швидше. Вони нададуть інформацію не лише за моделями та їх особливостями, а й про можливість постійних поставок продукції. Для зацікавлених у довгостроковій співпраці відкриваються перспективи купувати вимірювальні прилади за оптовими цінами.   

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.