(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Вимірювальні прилади

В онлайн-магазині компанії «Івва Саплай» завжди в асортименті доступні вимірювальні прилади, купити від виробника, які можна в будь-якій кількості з доставкою. Вольтметри, амперметри, мультиметри, мегаомметри, струмові кліщі, індикатори напруги та інша модульна апаратура є незамінними при проведенні електротехнічних робіт широкого спектру. Ви хочете убезпечити себе та своїх співробітників від непередбачених ситуацій, а обладнання від надмірних навантажень, перегріву та короткого замикання? Купуйте вимірювальний інструмент, характеристики якого відповідають діючим ГОСТам. Виробник має багаторічний досвід інженерної розробки та випуску цієї групи пристроїв контролю, тому дає гарантію на продукцію, що поставляється.

Види пристроїв

Реалізована у нас апаратура класифікується на:

  • аналогову;
  • цифровий.

Залежно від цілей доцільно набувати модель, що працює в потрібному діапазоні вимірювань, що відрізняється високою точністю результатів і наявністю додаткових опцій. Крім того, перед тим, як у нас купити вимірювальний інструмент офіційно, слід звернути увагу на його призначення у вимірі струму. Апарати для постійного та змінного струму також представлені у різних модифікаціях. Наступний критерій вибору – особливості встановлення. Ми пропонуємо не тільки популярні у побутових споживачів та невеликих комерційних підприємств портативні переносні пристрої, а й стаціонарні варіанти, які широко потрібні у промислових умовах.    

Вимірювальний прилад купити за каталогом

Вся представлена ​​в магазині техніка має високі показники не тільки чутливості, але і стабільності. Що важливо при проведенні багаторазових вимірів. Якщо виникла потреба вимірювальний інструмент купити або для роботи з великими числовими значеннями струму, напруги, опору, вимоги до якості зростають. Багаторічна співпраця з постачальниками та позитивні відгуки споживачів, серед яких електротехнічні компанії зі значними обсягами робіт, дають нам право бути впевненими у фірмовій якості товару, що реалізується. Ціна на нього сформована таким чином, щоб купити вимірювальний прилад стало вигідним для кожного споживача. Для оптових замовників ми передбачили ще комфортніші умови.     

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.