(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Подрібнювачі пнів

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Часто пень не вписується в дизайн ландшафту. Звичайно, можна перейти до хімічних препаратів, що відрізняються відносно невисокою ціною. Але дані хімічних виробів – забруднювачі ґрунту. Саме тому найоптимальніший і найрозумніший спосіб корчування пнів – . придбання спеціалізованого обладнання. Це обладнання – подрібнювачі пнів.

Подрібнювачі пнів купити

Компанія «Івва Саплай» рекомендує різноманітний вибір подрібнювачів пнів. Дана техніка призначена для викопування пнів та дерев з коренем. Подрібнювачі пнів призначені зрізати дерево аж до коріння. На відміну від хімічних препаратів, таке обладнання економить час, адже дана процедура займає всього кілька хвилин. А все, що знаходиться поблизу, залишається цілим і неушкодженим.  

Подрібнювачі пнів купити можна у нас за приємними цінами. Ви бережете час, не заїжджаючи на склад, вибираєте за каталогом відповідну техніку, телефонуйте нам або заповнюєте форму і через невеликий проміжок часу отримуєте обраний Вами товар у високій якості. Якість подрібнювачів пнів дуже висока, адже наша фірма давно співпрацює лише з відомими та перевіреними та виробниками.

Подрібнювач деревини купити

Подрібнювач деревини не тільки видаляє пні, але й подрібнює гілки дерев. Така техніка широко використовується комунальними службами, сільськогосподарськими підприємствами, а також і в лісових господарствах. Подрібнювач деревини можна купити різних видів:

 • Бензиновий дисковий, що відрізняється простотою у використанні та гарною продуктивністю.
 • Барабанний або роторний подрібнювач гілок
 • Молоткові (для сировини з невисокими ознаками твердості)

Реалізація подрібнювачів деревини здійснюється з доставкою по всіх районах Одеси, а також ми можемо доставити товар різними містами України (Львів, Харків, Дніпропетровськ).

Дробарка для дерева купити

Щоб раціонально організувати роботу необхідно значно зменшити частину невитрачених запасів, яких можна переробити. Утилізацію таких ресурсів здійснює дробарка для дерева. Метод роботи такого обладнання досить примітивний. Тирсу спочатку необхідно подрібнити в стружку, потім її застосовують у виробництві різних матеріалів, у тому числі, і у виробництві ДСП.   

Тепер коротко обговоримо види дробарок для дерева в залежності від принципу використання. Якщо враховувати сферу застосування, то дробарки для дерева бувають:

 • Професійні
 • Напівпрофесійні
 • Побутові

З урахуванням виду діяльності:

 • Мобільні
 • Стаціонарні

Стаціонарні дробарки для дерева використовуються за наявності великої кількості деревини. Другі дуже легкі та зручні.

Ціна, продуктивність, ККД залежать від виду дробарок для дерева. Дробарка для дерева, купити яку можна у нас, дуже необхідне обладнання.

Всякі пні і сухі гілки, дерева не просто заважають, займаючи простір, але і становлять загрозу здатністю до займання. Подрібнювачі деревини купити – означає створити можливість для перетворення відходів та корисну сировину. Хороший подрібнювач дуже ефективний, адже корисний матеріал можна перетворити на джерело вигідного доходу. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині кущорізи або мотокоси.

Загалом, отримана тирса і стружка мають широке застосування і у виробництві, і для опалення приміщень. Усі подрібнювач деревини вискомощны і мають тривалий термін експлуатації. Додамо, що у нас подрібнювачі пнів можна купити трьох видів:

 • Електричний. Можна використовувати на невеликих територіях і таке обладнання не забруднює природу.
 • Бензиновий для великих територій.
 • Дизельний, що має високу потужність.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.