(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог Itron

Itron

Itron International (до 2009 року - Actaris) - американська технологічна компанія, яка ось уже більше 130 років пропонує продукти та послуги в області енергетики та управління водними ресурсами. Фірма займає лідируюче положення у сфері створення та виробництва облікового обладнання та систем управління, які дозволяють вимірювати витрати електрики, води, газу та тепла. Крім цього компанія розробляє програмне забезпечення, системи зв'язку, а також надає консультаційні послуги. Цінова політика Itron є досить гнучкою, у створенні приладів та систем застосовуються передові технології, покликані оптимізувати діяльність різних підприємств. Номенклатура товарів, представлених на складі та в каталозі, настільки велика, що споживачами продукції Айтрон є як енергозбутові та водопостачальні компанії, так і комунальні служби, промислові підприємства.

Деякі історики стверджують, що початком історії підприємства послужило заснування в 1872 майстерні з виробництва газ-лічильників Actaris. Itron, як окреме підприємство, створена набагато пізніше - в 1977 році в місті Hauser Lake (штат Айдахо, США). У каталозі та на складах Айтрон вже на той час ,skb представлені ефективні та недорогі за ціною облікові та контрольні прилади.

У 1970 році фірма увійшла до складу всесвітньо відомого концерну Schlumberger.

1978 – в каталозі Айтрон і на складах з'являється багатофазний дисковий електролічильник, що доступний за ціною.

У 1979 році на ринок виходить гібридний електромеханічний лічильник, технології якого застосовуються в електровимірювальній промисловості до теперішнього часу. 

У 1984 році компанія пережила значне розширення: проведено глобальну експансію азіатського ринку, придбано нові заводи у Франції та Великобританії, започатковано будівництво заводу в Індонезії.

1986 рік - компанія запускає нові лінії з виробництва приладів обліку води: промислового турбінного лічильника Flostar і лічильника Woltex з горизонтальною спіраллю.

1987 – Айтрон купує європейські компанії Almess Congermania (Німеччина) та Conteuro Rigas (Італія). У тому ж році фірма оптимізує газовий прилад обліку Galus, він стає простішим і легшим за рахунок автоматизації та мініатюризації.

1989 – до складу Itron входять ще дві компанії: Thorn Emi Gas Metering (Велика Британія) та Bosko Spa (Італія).

У 1990 році розроблено технологію автоматичного зчитування показань лічильників (AMR), яка дозволила контролювати параметри споживання газу та води віддалено за допомогою бездротового зв'язку.

1994 – Itron купує дві німецькі компанії - Heliowatt та Danyl.

До 1995 року заводи та склади Itron розташовуються в Європі та Південній Африці.

У подальшому фірма виробляє та покращує системи обліку із застосуванням інноваційних технологій, розробляє програмне забезпечення, випускає галузеві прилади для комерційних та промислових споживачів.

У 2003 році комерційним успіхом стає серія приладів АСЕ4000, сумісних з технологією радіочастотного зв'язку.

R 2005 компанія досягає істотних успіхів: обсяг виручки перевищує позначку в 550 млн. доларів.

2007 рік – відбулося об'єднання Actaris та Itron, у 2009 році фірму Actaris скасовано. До сьогоднішнього дня компанія випускає продукцію під брендом Itron Inc, яку можна купити зі складу, на сайтах офіційних представників або вибравши в каталозі інтернет-магазину. 

Досягнення компанії

У 2010 році Itron отримує національне визнання з боку Білого дому за прихильність до американської обробної промисловості та внесок в економію енергоресурсів. 

Тоді ж відбулася знаменна подія: об'єднання Itron та Cisco. У процесі альянсу була розроблена «розумна» IP-платформа комунікацій, потрібна в ринковій ніші SmartGrid. Система дозволила з найбільшою ефективністю та надійністю постачати енергоресурс через мережу електропередачі на об'єкти. Крім цього, Itron та Cisco спільно розробляють ідеї, які здатні створити доступні та адаптовані мережі для комунальників. Наприклад, у процесі такого альянсу розроблена технологія із застосуванняем інтернет-протоколу IPv6, що автоматично розподіляє електроенергію і підтримує віддалений зв'язок із замовником через смарт-сітки.

 З 2013 року Itron - один із засновників Ради "Розумних Міст". Компанія є партнером Microsoft CityNext, втілюючи в життя глобальні ініціативи Smart City. Після розробки Itron OpenWay Riva - технології адаптивного зв'язку (ACT), компанія запустила програму Itron Riva для розробників, зацікавлених у створенні програмних додатків для просторів .

Продукцію Айтрон купують у всьому світі

Компанія має множинні нагороди та визнання. Найзначніші з них:

  • 2010 рік - премія «Бізнес» від Business Journal, звання «Компанія року» у північноамериканських штатах.
  • Премія Teradata у категорії «Незалежний постачальник програмного забезпечення».
  • У 2011 році компанія відзначена нагородою на Близькосхідній конференції Смарт Технології Innovation Award.
  • У тому ж році Itron увійшла до ТОП-50 «зелених» компаній штату Вашингтон (за версією Seattle Business Magazine у ​​Green Awards).
  • Премія «Краща якість продукції» від південноафриканського Департаменту торгівлі та промисловості (DTI).
  • У 2014 році - заслужене звання «Компанія року» за розробки Smart City.

Сьогодні Itron має акредитовані науково-дослідні та конструкторські центри, де модернізуються метрологічні апарати та проводиться випробувально-перевірочна робота. Усі 34 заводи Itron мають сертифікати ISO 9001:2000 та працюю відповідно до вимог програми TQM (з високим рівнем сервісу).

Річний дохід компанії-виробника перевищив 900 млн. євро, штат співробітників складає близько 6 тисяч осіб. Прилади та системи обліку Itron реалізуються зі складів, через інтернет-магазини та сайти офіційних представників. Крім цього, компанія має 45 власних офісів з продажу, які розташовані у 30 країнах Європи, Африки, Азії та Південної Америки.

Продукцію Itron купити можна прямо зараз

На сайті офіційного представника - в інтернет-магазині IVVA Supply ви зможете купити електролічильники Ітрон за низькими цінами. Ми працюємо безпосередньо з виробником, тому гарантуємо високу якість представленої в каталозі продукції Itron. Купити недорогі за ціною прилади обліку Айтрон зі складу, оптом або в роздріб та з гарантією просто: напишіть або передзвоніть. Менеджер оформить замовлення і відповість на всі питання. Після оформлення покупки отримати продукцію Ітрон можна зі складу в Одесі або кур'єром. У нас існує доставка до будь-якого населеного пункту України: до Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська тощо.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.