(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Інвентар для прибирання та протирочні матеріали

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Прибиральний інвентар затребуваний скрізь і завжди. З кожним роком змінюється його зовнішній вигляд та ергономічність. Це не на руку прибиральницям, адже сучасний інвентар здатний оперативно впоратися з майданами великого розміру. Багато хто бажає скористатися послугами клінінгових компаній, які якісно та швидко справляються із найскладнішими завданнями. Не останню роль цьому процесі займає прибиральний інвентар, від його функціональності залежить якість прибирання. Ви можете купити протирочний матеріал за цінами від виробника, вибравши зі складу інтернет-магазину.  

Де застосовують інвентар для прибирання  

Прибиральний процес прийнято називати модним словом «клінінг». Клінінг необхідний кожному приміщенню, будь то житлова квартира, офісні кабінети чи цех. Збиральний інвентар, ціна якого є прийнятною, різноманітний: починаючи від елементарного віника, закінчуючи високотехнологічним обладнанням. У сфері клінінгових послуг прибирання класифікують залежно від механізації (ручне та механізоване), а також використаної кількості води.

Клінінг буває:

  • вологим – видаляють забруднення із застосуванням невеликої кількості води, розпорошують засоби для чищення, застосовують мопи та протирочний матеріал;
  • мокрим – проводять з використанням великої кількості води, дезинфікуючих та миючих засобів.  

Каталог інвентарів для прибирання

Вибір пристроїв залежить від об'єкта та ступеня забрудненості. Для торгового центру, вокзалу, складу краще купити інвентар для збирання механізований. В офісних приміщеннях та готелях використовується комплексний набір засобів, який дозволяє виконати будь-який вид прибирання. Клінінгери не застосовують звичайні швабри та ганчірки, якими досі орудують прибиральниці у бюджетних установах. Професійні набори збирального інвентарю містять:

  • серветки (можна купити протирочний матеріал, створений із застосуванням інноваційних нанотехнологій);
  • мопи з насадкою на основі мікрововна;
  • візки.
Останні рекомендується купувати для прибирання середніх за величиною приміщень, розташованих, наприклад, в готелях, лікарнях або офісах. Візок є професійним інвентарем, як правило, має дві ємності для використаної води та мильного розчину. Існує кілька видів прибиральних візків. Деякі призначені тільки для перевезення ємності з водою, інші комплектуються сміттєвими баками та осередками, куди можна помістити засоби для чищення, серветки, інші необхідні речі. 

Купити інвентар для прибирання можна в нашому інтернет-магазині

Наша компанія реалізує прибиральний інвентар від виробника, який полегшить прибирання домогосподаркам, технічним працівникам в офісі, санітаркам у лікарні, офіціантам у кафе, прибиральницям у готелях. Ми офіційно співпрацюємо з перевіреними виробниками, тому інвентар для прибирання, представлений в каталозі, високоякісний, довговічний і надійний. Вся продукція виготовлена ​​з якісного матеріалу, стійка до ударів, несприйнятлива до впливу хімічних розчинів. Інвентар ергономічний, мобільний, заощаджує час на прибирання, з ним легко працювати.

Каталог інвентарю для збирання

У нашому інтернет-магазині представлена ​​наступна продукція:

  • швабри, комплектуючі (тримачі, рукоятки, киї), мопи та запаски різноманітних видів та характеристик;
  • візки збиральні та білизняні різних видів;
  • губки та згонки для скла, комплектуючі;
  • відра, кошики, щітки, совки, губки, серветки та інший протирочний матеріал.

Ви зможете купити інвентар для прибирання в інтернет-магазині на вигідних умовах: оптом і в роздріб, за цінами від виробника і з доставкою на будинок. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині професійна хімія для прибирання або контейнери, урни, попільнички. Замовити просто: заповніть форму або зателефонуйте, менеджер компанії оформить заявку. Можна купити та отримати прибиральний інвентар зі складу в Одеса або оформити доставку. Де б ви не знаходилися: у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові чи іншому місті України ми привеземо товар за вказаною адресою.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.