(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Інструменти

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Тим, хто затіяв ремонт, неодмінно необхідно обзавестися спеціальними малярними інструментами. Якщо хочете, щоб малярські роботи проходили оперативно, стрімко, безтурботно та жваво, купуйте інструменти для малярських робіт у компанії «Івва Саплай». Тут Вам офіційно запропонують широкий перелік лише найякісніших інструментів від виробників, які гідно зарекомендували себе на світовому ринку.

Безумовно, сьогодні на ринку представлено необмежену різноманітність продукції, внаслідок чого дуже легко розгубитися, не знаючи, наприклад, для чого застосовується певний предмет. Щоб не загубитися у величезному світі малярського обладнання та зрозуміти, який інструмент для малярських робіт купити, досить коротко перерахуємо деякі інструменти та позначимо особливості застосування:

  1. Малярні пензлі, призначені для фарбування поверхонь. Тут важливо підібрати правильний розмір інструменту, тоді робота виконуватиметься набагато швидше та акуратніше. Їх величезна кількість, однак, найбільш застосовуваними є кисті круглі (використовуються майже у всіх видах фарбувальних робіт), флейцеві пензлі (рівні плоскі пензлі для невеликих поверхонь) і кисті-макловиці (застосовуються для побілки, нанесення клею, але не для роботи з фарбою, оскільки важлива не якість, а оперативність роботи).
  2. Малярні валики. Використовується для фарбування великих поверхонь.
  3. Малярна стрічка, шпателі, шліфувальні бруски. Всі перелічені допоміжні інструменти необхідні перед фарбуванням або безпосередньо при фарбуванні.
  4. Електричні фарборозпилювачі. Їхня перевага: швидкість, якість та економічність.
  5. Пневматичні фарборозпилювачі – професійні малярні інструменти, що використовуються на виробництві для фарбування великих поверхонь та забезпечують ідеальну якість фарбування.

Компанія «Івва Саплай» надає можливість купити інструменти для малярських робіт оптом та в роздріб за дуже доступними та зручними цінами з відмінними технічними характеристиками та з доставкою по різних містах України (Одеса, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ). Щоб вибрати необхідний товар, достатньо відкрити грамотно складений, систематизований каталог і, здійснивши вибір, оформити заявку. Ми обов'язково зателефонуємо. Зазначимо, що бажаючим придбати певний товар немає необхідності заїжджати на склад. У разі виникнення питань щодо технічних характеристик звертайтесь до наших фахівців. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, з якими при необхідності завжди можна проконсультуватися. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині систему маскування або полірування

І насамкінець хочемо побажати успішних, неважких і приємних малярських робіт, головне – запасіться необхідними інструментами, які пропонує компанія «Івва Саплай».

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.