(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Інструмент для затягування хомутів

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 3 моделі

До того, як розпочати прокладку кабельної траси, необхідно провести її планування, враховуючи джерела нагріву, вологи, електромагнітні перешкоди і так далі. Однак існують досить часті помилки, які допускаються безпосередньо в процесі укладання кабелю. Наприклад, коли підрядник перевищує припустиме натяг, неправильно визначає радіус і точку вигину, застосовує дефектне кріплення дроту чи механічну напругу. Цих моментів можна уникнути, дотримуючись процесу укладання дроту. Для цього потрібно не тільки оволодіти навичкою та вивчити технологію. Необхідно озброїтися відповідними пристроями, кріпильними матеріалами та, звичайно, інструментом для затягування хомутів.

Кабельна стяжка

Популярний вид кріплення - кабельний хомут або стяжка. Його виготовляють з міцного матеріалу і застосовують як для фіксування пучка проводячи у спеціальних каналах і коробах, так і для закріплення кабелю на стінах або приладових стійках. Модифікація вироблених стяжок досить велика. Основними характеристиками кабельних хомутів є:

 • розміри (як правило, вони бувають від 7,5 до 130 см);
 • найбільше зусилля затягування (варіюється в межах 8-150 кг);
 • граничний температурний режим (до 85 градусів).

Види хомутів

Вибір стяжок досить великий. Існують хомути спіральні (для з'єднання армованих шлангів) і силові, посилені і дротяні (формують з'єднання в умовах підвищеної вібрації), черв'якові (оснащені гвинтами) і пружинні (для з'єднання гнучких патрубків), трубні (для несучим конструкціям), оцинковані.

Є стяжки маркувальні, на яких присутні спеціальні зони, вони дозволяють наклеювати етикетки або наносити написи. Існують багаторазові стяжки, які можна використовувати багаторазово, оскільки вони оснащені замком. Кабельні траси та укладання дроту в короби та лотки формують, використовуючи, як правило, нейлонові хомути.

Інструмент для затягування хомута

При укладанні кабельної траси використовують такі види обладнання:

 • інструменти для монтажу стяжки;
 • викрутки для встановлення та видалення черв'ячного хомута;
 • обладнання для пружинних та вушних стяжок (знімач, пасатижі).
 • інструменти для встановлення бандажної стрічки;
 • гнучкі викрутки і так далі.

Спроба встановити пружинну стяжку неспеціалізованим інструментом може призвести до серйозної травми.

Існують спеціальні інструменти, що дозволяють затягувати хомути в складання. Оскільки зайва частина стяжки, що зрізається, відправляється у відходи, застосування хомута, що складається окремо зі стрічки і замку, дозволить економити матеріали. Такий інструмент оснащений електроприводом та застосовується при значних обсягах робіт.

Принцип роботи інструменту для стяжки

Установка хомутів здійснюється за допомогою обладнання, воно дозволить затягнути стяжку з потрібним зусиллям і видалити зайву частину. Працює такий інструмент наступним чином:

 • кабель, що затягується, охоплюють стяжкою в необхідній точці;
 • кінець хомута-стяжки заправляють у фіксатор;
 • затягую хомут, натискаючи на важіль;
 • коли досягається потрібне зусилля, кінчик стяжки обрізають.

Якщо необхідно закріпити кабель, що затягується до стіни, застосовують майданчик, який дозволяє укласти кабель, затягнувши його стяжками в кількості 8 штук.

Потрібен інструмент для затягування хомутів?Купити його можна в інтернет-магазині IVVA Supply

Наша компанія здійснює реалізацію промислового та побутового обладнання, в тому числі обладнання для організації кабельної інфраструктури за цінами виробника. У нашому інтернет-магазині можна купити викрутки-індикатор або Інструмент для різання мідного та алюмінієвого кабелю. У нас ви можете купити інструмент для затягування кабельних хомутів зі складу, з доставкою, оптом та в роздріб. Якщо у вас виникло питання, передзвоніть і ми проконсультуємо та допоможемо вибрати з каталогу інструмент з потрібними характеристиками та з офіційною гарантією від виробника.Зробити покупку в інтернет-магазині IVVA Supply просто: оформіть заявку та сплатіть замовлення. Отримайте товар зі складу в Одесі або кур'єрською доставки. Ми привеземо товар за вказаною вами адресою до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська або іншого міста України.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.