(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Інструмент для різання мідного та алюмінієвого кабелю

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 90 моделей

У процесі будівництва промислових, житлових, торгових будівель і споруд здійснюється прокладання енергопровідних мереж. З цієї причини підрядники, вирішуючи завдання, пов'язані з різкою кабелю та дроту, використовують різні види спеціальних ножиць-каблерезів.

Компанія IVVA Supply здійснює реалізацію якісного промислового обладнання відомих виробників, у тому числі інструменту та аксесуарів для прокладання кабельних ліній. Перед тим як купити у нас ножиці для різання кабелю, ми розповімо, які види інструментів бувають, і що потрібно врахувати при їх виборі.

Види ножиць-каблерезів

  • Кабельні. Мають серпоподібні леза, просту конструкцію, вартість їх невисока. Такий інструмент використовують у ході проведення робіт, які не вимагають точного та акуратного різання, наприклад, демонтуючи кабельні лінії. Кабельні ножиці не здатні виконати значний обсяг робіт та різати кабель великого діаметру.
  • Секаторні. Такі ножиці популярні серед монтажників, оскільки прості в роботі, продуктивні, мають широку лінійку типів розмірів.
  • Агрегати з гідроприводом. Можна купити кабельні ножиці двох модифікацій: автономні (оснащені механічним приводом) та неавтономні (працюють у зв'язці з механічним або електричним насосом). Прості в роботі, набагато скорочують трудовитрати (мають незначну витрату зусиль), здатні впоратися зі значним обсягом робіт. Гідропривідні ножиці застосовують, як правило, для будівництва великих об'єктів.
  • Ножиці з електроприводом. Значно полегшують процес різання кабелю. Цей інструмент з'явився на ринку не так давно і поки не набув високої популярності, оскільки має велику вартість.

Як правильно вибрати інструменти для різання дроту

При виборі ножиць завжди враховують діаметр, вид обплетення і будову кабелю. Ножиці для робіт з дротяними тросами, як правило, не призначені для розрізання сталевого кабелю. Для обрізки броньованого, сталевого троса або кабелю, що має сталевий сердечник, існують спеціальні каблерези. При виробництві якісних ножиць для роботи з кабелем, які мають пластмасову та паперову ізоляцію, використовують інструментальну або леговану сталь. У цьому випадку інструмент має високу ріжучу здатність. Перед тим як купити ножиці для різання кабелю секаторного типу, зверніть увагу на якість складання храпового механізму. Добре, якщо ножиці мають висувні ручки та блокатор різання (запобіжний затискач).

Найбільш поширений вид ножиць-каблерезів– діелектричні. Вони призначені для обрізання кабелю 60 кВт. Нові моделі діелектричних ножиць виготовляються із полегшеного сплаву та антикорозійного матеріалу, мають протиковзну основу та подвійний гідравлічний циліндр, що забезпечує їм високу продуктивність. Можна купити кабельні ножиці з манометром та функцією ручного скидання.  
Для обрізки кевларового оптоволокна також є спеціальні ножиці. На одне із лез такого інструменту нанесені зубці, за допомогою яких кабель надійно утримується.

Працюючи з кабелем, необхідно дотримуватися певних правил, і, звичайно, вибирати потрібний інструмент. В інтернет-магазині IVVA Supply ви можете вибрати якісні ножиці-каблерізи за прийнятними цінами. Ви також можете купити у нас викрутки-індикатор або бокорізи. Якщо ви, ознайомившись з представленим у каталозі інструментом, утруднюєтеся у виборі, кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі запитання та допоможуть купити кабельні ножиці з потрібними характеристиками та на привабливих умовах. Ми реалізуємо інструменти зі складу в Одесі, оптом, в роздріб, за цінами виробника та з офіційною гарантією. Крім цього, ми подбаємо про доставку: здійснюємо оптові та роздрібні поставки інструменту за низькими тарифами та за короткий термін усі міста України: до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська тощо.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.