(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Інструмент для обтиску наконечників

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 50 моделей

Обтискання або опресувальний інструмент купують для виконання монтажних робіт. Він призначений для обтиснення та з'єднання хомутів та закінчення кабелю різних видів. Професійне якісне обтискання здійснюється прес-кліщами, затискачами, у тому числі з гідравлічним приводом, механічними та гідравлічними пресами, оснащеними спеціальною шестикутною (гексагональною) матрицею та іншими інструментами.

Компанія IVVA Supply спеціалізується на продажу промислового та побутового обладнання, в тому числі і електромонтажних інструментів. У нас ви зможете купити обжимний інструмент від виробника на вигідних умовах та з офіційною гарантією. Але перед цим ми розповімо, які інструменти існують, і для яких цілей вони призначені.

Види обтискного інструменту

Обтискний інструмент використовується при монтажі всіляких комунікацій, але ширше застосовується в роботі зі з'єднаннями та кабелями. На ринку монтажного обладнання можна купити обтискні інструменти, представлені кількома групами, кожна з них виконує свої функції.

  • Кліщі. Найпоширеніший тип інструментарію. Оснащені подовженими ручками і дугами, що замикаються. Кліщі можуть застосовуватися як для висмикування цвяхів, так і для фіксації предмета.
  • Кусачки.Найпростіший інструмент, призначений не тільки для обтиску, але й для перекушування дроту або кабелю. 
  • Кліщі-кусачки. Такий обтиск слід купити, оскільки за своєю конструкцією він універсальний: може не тільки обтиснути кабель, але також видалити непотрібний відрізок.
  • Пасатижі. Широко застосовують у побутових умовах. Ними зручно утримувати дрібні предмети.
  • Крімпер. Устаткування практично незамінне для проведення монтажних робіт. Призначений для з'єднання проводів в умовах, коли неможливе зварювання. Як правило, кримпер масивний, має складну конструкцію.
  • Кліщі для фіксуючих кілець. Зазвичай такі щипці мають стискну пружину, вона робить їх використання комфортним.
  • Пристрої для знімання ізолюючого шару з проводів та кабелю будь-якого виду.

Як ви розумієте, інструменти для обтиску різноманітні і сфера їх застосування досить широка. Тому перед тим як купити ті чи інші інструменти для електромонтажних робіт, у тому числі для обтиску наконечників, необхідно визначити їхню функціональність. Якщо ви плануєте купити обладнання для обтискання в побутових умовах, буде достатньо стандартного набору з пасатижів і кусачок за прийнятною ціною. Якщо ж ви професійно займаєтеся виконанням електромонтажних робіт, виберіть з нашого каталогу якісний діелектричний інструмент.
Потрібен інструмент для обтиску наконечників? Купити його потрібно в інтернет-магазині IVVA Supply

Ми реалізуємо тільки професійне обладнання та електромонтажні інструментивідомих торгових марок. Зручний каталог, відмінна якість товару та демократичні ціни, широкий вибір інструментів від виробника з різноманітним призначенням та характеристиками – це дозволить вам швидко та вигідно потрібний обтискний інструмент купити. Ви також можете купити інструмент для зняття наконечників та інструмент для затягування хомутів. Якщо ви утруднюєтеся, інструмент якого типу і моделі вам необхідний, ми допоможемо зробити вибір, відповівши на всі питання. Достатньо нам зателефонувати чи надіслати листа. У нас ви зможете купити інструмент для обтиску наконечників та інше електромонтажне обладнання на вигідних умовах: оптом та в роздріб, з доставкою за вказаною вами адресою або самовивізом зі складу з Одеси. Зробіть замовлення, а ми привеземо товар у будь-яке місто України: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ тощо.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.