(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог IЕК

Всесвітньо відомий холдинг IEK є провідним виробником електротехнічного обладнання, що випускається під однойменною торговою маркою. Також у її активі – продукція, що застосовується у галузі інформаційних технологій (випускається під брендом ITK). Сфера застосування готових електросистем або окремого обладнання IEK - це житлово-комунальне господарство, житлові, промислові та будівельні об'єкти, енергетика, ІТ-технологія. найважливіших інфраструктурних об'єктів. 

Компанія керує власними виробничими комплексами та торговими підприємствами, розташованими в країнах Європи, таких як Казахстан, Білорусь, Молдова, Україна, Латвія, Литва, Естонія. Активні життєві принципи, прозорі та комфортні партнерські умови, а також високоякісна продукція ІЕК, представлена ​​в каталогах інтернет-магазинів, дозволяють компанії щороку збільшувати темпи зростання та обганяти конкурентів. Головний офіс компанії розташований у Москві. На зарубіжному ринку бренд отримав популярність як IEK – фірма з лояльною ціновою політикою та високоякісним продуктом.

Історія бренду

Історія виникнення фірми проста: в 1999 році створено ТОВ «Інтерелектрокомплект». Сталося це у травні, а на початку червня ІЕК продає свій перший продукт зі складу.

У 2010 група відкриває виробництво в Новосибірську, де площа заводських потужностей склала 2 100 кв. м. Потім відкриваються філії та представництва за межами Росії. Сьогодні продукція компанії виробляється в Україні, в Молдавській та Монгольській республіках, у Туреччині та Китаї. Річні обороти групи перевищують цифру в $ 500 мільйонів доларів.

2014 рік - компанія перемогла у всеросійському рейтингу народної довіри в розділі «електротехнічні товари». І це не дивно: демократичне в ціні електрообладнання ІЕК особливо популярне у професіоналів. У його характеристиці присутні такі плюси, як надійність, чудове поєднання ціни та якості, лаконічні та естетичні форми, прості конструктивні рішення. Крім цього, на складах та у прайсах інтернет-магазинів представлена ​​досить велика номенклатура продукції ІЕК.

Товари IEK купують у РФ, Східноазіатських, Прибалтійських та багатьох інших європейських країнах. Їх доступність забезпечують численні дистриб'ютори, інтернет-магазини та сайти офіційних представників. IEK не тільки пропонує купити свій продукт за доступною ціною, але й забезпечить його наявність на складах компаній-партнерів.

За час своєї діяльності компанія запатентувала 38 корисних моделей та промислових зразків апаратів та іншого електрообладнання.

Інновації ІЕК: ціна продукції покривається економією енергоресурсів  

У каталогах IEK, інтернет-магазинах та на сайтах офіційних дилерів представлено понад 7 тисяч товарних моделей. В активі холдингу найефективніші та найцікавіші розробки електротехнічної продукції.

Приміром, у 2000 році фахівцями компанії створено прилад АВДТ32 – автовимикач із функцією захисту від диференціального електроструму. Завдяки технічним характеристикам прилад є хітом продажів у прайсах ІЕК і досі. Захист від коротких замикань, синусоїдальних та пульсуючих постійних електрострумів робить його єдиним автоматичним вимикачем, придатним для встановлення у приміщеннях стародавньої споруди, де відсутня система захисного заземлення.

У лінійці цікавої та затребуваної продукції – запобіжник ППНІ. У порівнянні з попередньою моделлю (ПОНЕДІЛОК), прилад на третину знижує енерговтрату мережі. Інженери встановили, що у разі застосування ППНІ щорічна економія енергоресурсу складе близько 2,4 тис. кВт/год.

Також ефективні апарати від компанії ІЕК – недорогі високоточні трансформатори струму ТТІ класу 0,5 S для комерційних обліків електроспоживання. Прилад оснащений подвійним вторинним контактом, це дозволить за необхідності проводити шунтування вторинної обмотки без аналізу електросхеми. Нерозбірний корпус трансформаторів виключить зовнішнє втручання у їхню роботу.

Найбільш затребуваними апаратами є вимикачі-автомати, ПЗВ, дифф-автомати, а також така продукція IEK, як модульна шафа та щит.

Будь-який етап діяльності компанії, починаючи від закупівлі сировини і закінчуючи випуском готового товару,проходить багатоступінчастий якісний контроль. Його здійснюють як дослідницькі лабораторії самої компанії, і спеціальні установи Росії. Завдяки такому підходу компанія не тільки утримує якісну планку, а й активно розвивається.

Каталог IEK

Як ми відзначили, компанія пропонує понад 7000 найменувань продукції. З окремих позицій, представлених у каталозі IEK, можна сформувати повноцінні енергозабезпечувальні системи для різних об'єктів.

Всі товари виробника ІЕК у прайсі умовно поділені на чотири основні групи:

  1. група розподільного обладнання та систем. Сюди входять модульні та силові прилади обліку, шафи, контрольно-вимірювальне обладнання тощо; li>
  2. загальна група товарів. Представлена ​​силовими роз'ємами, інструментами, електромонтажними виробами;
  3. продукція для промислових електросистем. До цієї групи належать двигуни, комутаційні пристрої, реле, перетворювачі;
  4. світлотехнічна продукція. Представлена ​​світильниками, прожекторами та іншими джерелами світла, що комплектують.

Продукція IEK: ціни - низькі, якість - висока

На сайті офіційного представника IEK - в інтернет-магазині IVVA Supply ви зможете купити модульну апаратуру – автоматичні вимикачі торгової марки IEK ціна за виробника. Купуючи у нас товар, ви захищені від підробки та гарантовано отримуєте якісне оригінальне електроустаткування. Придбати недорогі за ціною вимикачі IEK зі складу, оптом, в роздріб та не виходячи з дому просто. Вивчіть каталог ІЕК, представлений у нашому інтернет-магазині, зробіть замовлення зручним способом: напишіть або передзвоніть. Якщо у вас є питання, фахівець нашої компанії відповість на них та допоможе з вибором. Після оплати покупки отримайте продукцію IEK зі складу в Одесі або її привезе кур'єр за вказаною вами адресою. У нас існує доставка в будь-яку точку України: до Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська або іншого населеного пункту.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.