(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Хірургічні кліпери

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Жодна установа охорони здоров'я сьогодні не обходиться без допоміжних засобів захисту пацієнтів та медичного персоналу. Придбання хірургічних кліперів дозволить співробітникам спеціалізованих відділень клінік вирішити одразу кілька завдань:

  • прискорити підготовку хворого до операційного втручання;
  • нейтралізувати ризик виникнення інфекції;
  • мінімізувати у пацієнта стан дискомфорту;
  • забезпечити медсестер під час підготовки ургентних хворих.

Чому вибирають кліпери

Компанія «Івва Саплай» пропонує зі складу продукцію, яка позбавить вас зайвих проблем, пов'язаних з пошуком та застосуванням засобів для стрижки волосся у місцях проведення операцій. Представлені в каталозі хірургічні кліпери, електроди для кардіомоніторингу, набори, леза, хірургічна одноразова білизна та зарядні пристрої допоможуть перетворити неприємну обов'язкову процедуру на безболісне заняття, яке не займе багато часу і не залишить у пацієнтів неприємних спогадів. До плюсів сучасного апарату можна віднести його конструкційні особливості, з якими слід ознайомитись перед тим, як купити хірургічний кліпер. Так, завдяки голівці, яка максимально повторює рельєф шкірної поверхні, виключена можливість порізів. А унікальна технологія безконтактного кріплення/зняття бриючого блоку та набір одноразових лез, що входить до комплекту, ефективно захистять усіх учасників процедури від інфікування.

Легкий пластиковий корпус та ергономічний дизайн створюють додаткову зручність у роботі, а простота використання компактного зарядного пристрою дозволяє підготувати апарат досить швидко. Догляд та очищення також не займають багато часу. Гарантійний термін експлуатації пристрою становить 1 рік після продажу.

Хірургічні кліпери купити онлайн

Єдиний недолік подібної продукції – її недостатня присутність в аптеках та спеціалізованих магазинах. Однак у нашому асортименті купити хірургічні кліпери можна завжди, так само як і супутні аксесуари. Для отримання додаткової інформації про технічні характеристики товару, консультацій з питань придбання, оплати та доставки слід звертатися за контактними телефонами або у спеціальній формі замовити зворотній дзвінок. Ми готові піти назустріч кожному клієнту, щоб ви отримали задоволення від потрібної покупки.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.