(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Хімічні анкери

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 14 моделей

Сучасний виробник швидко знаходить застосування інноваційним технологіям, завдяки чому з'явилася можливість широко застосовувати надійний і довговічний хімічний анкер. Цей пристрій добре захищений від негативного впливу навколишнього середовища, різноманітних вібрацій та інших агресивних проявів. У нас хімічний анкер купити можна виключно фірмової якості, що підвищує його функціональність і безпеку всієї конструкції, що монтується.

Додатково ми пропонуємо супутні пристрої: дозатори різних видів у зручній фірмовій упаковці, тримачі картриджа та інші аксесуари. Вся товарна група регулярно поповнюється та оновлюється, тому є можливість замовити товар, якого сьогодні немає. При цьому на хімічний анкер ціна з доставкою залишається зручною для фахівців, які звикли користуватись найкращим, що представлено на будівельному ринку.    

Купити хімічний анкер обов'язково

Не завжди використання звичних розпірних кріпильних виробів вважається обґрунтованим, оскільки сьогодні асортимент матеріалів, з яких виготовлені конструкції, що монтуються, значно розширився. Щільність і в цілому структура різних поверхонь вимагають застосування інших видів анкерів, зокрема хімічного.

Цей вид ефективний при експлуатації в конструкціях:

  • керамзитобетону;
  • комірчастого бетону;
  • поризованої кераміки;
  • вапняку;
  • гіпсокартону;
  • натурального каменю.
Якщо раніше ціна хімічного анкера робила його малодоступним для широкого кола споживачів, то сьогодні цей відмінний елемент кріплення, термін служби якого може досягати більше 50 років, популярний як ніколи. Ми пропонуємо скористатися чудовою можливістю та придбати зі складу в Одесі товар фірмової якості від виробника як у промислових, так і в побутових масштабах.   

Переваги групи кріплення

Тим, хто збирається купити хімічний анкер, компанія-виробник офіційно гарантує такі властивості товару, як вологостійкість, антикорозійність, токсичну безпеку, відсутність стороннього запаху, здатність витримувати велику напругу, що розтягує, підвищену міцність . Капсульні та ампульні пристрої зручні при монтажі, не вимагають особливих навичок.

У нашому магазині за ціною хімічні анкери знаходяться в комфортному діапазоні, що дозволяє знизити витрати і користуватися для виконання спеціальних і звичайних робіт різним категоріям споживачів.  

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.