(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог Haupa

Haupa - всесвітньо відома корпорація, яка здійснює розробку та виробництво електротехнічних інструментів та аксесуарів, у тому числі спеціалізованих. Засновником та незмінним власником компанії є Ханс Удо Паас, який бачить причину успіху та популярності у трьох факторах. По-перше, це комбінація високої якості, новітніх розробок, раціоналізаторства та досвіду працівників. По-друге – формування стабільних партнерських відносин та сучасних стандартів обслуговування. По-третє – реакція цінової політики на ринкові зміни Все це у сукупності формує стабільне зростання компанії та стійкий попит на продукцію Хаупа, ціна якої є доступною для всіх.

Весь асортимент вироблених компанією товарів класифікується за трьома видами:

 1. слюсарно-монтажні інструменти;
 2. обладнання для монтажу кабелів;
 3. інструмент для роботи з високовольтною продукцією.

Бренд Хаупа: купити інструмент німецької якості просто

Історія фірми почалася в 1961 році, коли Ханс Удо Паас в Ремштайді (Німеччина) створив фірму Haupa. Підприємство з моменту свого заснування виробляло електромонтажне обладнання.

Вже в 1963 році вийшов у світ перший журнал-каталог Хаупа, який починався словами: «Haupa електроінструменти – якість, на яку можна покластися.

У 1964 році компанія переїхала у власний реконструйований будинок. До речі, будівельний процес не припиняється до сьогодні, оскільки фірма постійно розширюється.

Завдяки високій якості та демократичній ціні на продукцію, Haupa досить швидко завоювала популярність німецьких споживачів. Через кілька років обсяги продажу настільки збільшилися, що фірма розширила ринок збуту, уклавши контракти про постачання товару за межі Німеччини. У 1974 році відкривається представництво та склади Haupa в Австрії. У той же період у каталогах з'являється нова продукція – безпайкові кабельні з'єднання. З цього моменту підприємство є виробником повної лінійки електроінструментів та електроустаткування.

У 1997 році створюється іспанське представництво Haupa Ibérica.

З 1999 року каталоги Хаупа видаються восьми мовами, у тому числі російською. Розробляється єдине програмне забезпечення, орієнтоване оптові поставки. Завершується будівництво головного адміністративного приміщення. А з нового, 2000 року, продукцію Haupa можна придбати не тільки в стаціонарних магазинах, але також в інтернеті, на сайтах офіційних представників.

2003 – відкриття польського представництва у Варшаві.

2004 рік - створюється філія Baltics у Латвії. Цей підрозділ замикає всі ринки збуту Балтійських країн.

2005 рік - компанія відкриває представництво в Балканських країнах, де тепер також можна купити обладнання Хаупа зі складу або через інтернет-магазини.

2010 – відкриття великого представництва Haupa-RU в Росії.

До сьогоднішнього дня групою компаній офіційно володіє Ханс Удо Паас. Керує корпорацією його син – Енс Оле Паас.

Асортимент Хаупа: каталог товарів

Haupa реалізує зі складу і через інтернет-магазини не тільки електрообладнання, що застосовується в побуті. Компанія виробляє також професійний інструмент, він дозволяє безпечно працювати в місцях, де є високовольтна напруга. До каталогу Haupa включено понад 4 тисячі найменувань товару. Такий асортимент задовольнить кожного фахівця, який займається монтажем кабелю чи дроту.

На сьогоднішній день в інтернет-магазині або зі складу можна придбати недорогу за ціною продукцію Хаупа:

 • інструментарій для роботи з кабельною продукцією та проводом (у каталозі присутні як гідравлічні, так і ручні різаки, кліщі та інший інструмент);
 • професійні ізольовані інструменти для проведення електротехнічних робіт в електроустановках до 1 000 В;
 • стандартний інструмент різних видів та моделей, що використовується в побуті;
 • витратний матеріал: кабельний наконечник, гільза, стяжка, кабельне з'єднання, кабелепротяжна система, втягуюча стрічка та багато іншого;
 • захисні засоби, які відповідаютьвідповідають встановленим стандартам IEC0900:2004;
 • вимірювальні прилади: тестери, мультиметри, кліщі, інфрачервоні термометри тощо;
 • акумуляторний гідравлічний прес-інструмент, у тому числі професійний.

З каталогу Haupa можна купити ізольовані інструменти як з одношаровою (насадною) ізоляцією, так і з двошаровою (обливною). У першому варіанті на ручку інструментів насаджуються прості двокомпонентні ручки. Такий ізоляційний шар слід іноді тестувати. Двошарову ізоляцію наносять шляхом подвійного занурення. Перший раз рукоятки інструменту занурюють в ізоляційний шар жовтого кольору, вдруге - контрольний, червоний колір. Обливний діелектричний інструмент не потребує перевірки та тестування. Однак перед початком роботи ізоляційний шар слід обов'язково оглянути. У разі пошкодження контрольного жовтого шару інструментом заборонено працювати. 

Доступні ціни на інструмент haupa - купіть прямо зараз

Виконуючи роботу з електрокабелем, життєво важливо мати надійний інструмент. Правильно обробити кабель, не пошкодивши струмоведучу жилу, або правильно зняти ізоляційний шар з проводки можна лише за допомогою якісного обладнання.

Дослідний майстер застосовує професійний інструмент провідних світових виробників, наприклад, таких як Haupa. Купити обладнання цієї торгової марки можна на сайті офіційного представника – в інтернет-магазині IVVA Supply.

Використовуючи наш каталог, ви швидко підберете якісну, надійну та недорогу за ціною продукцію Хаупа:

 • індикатори, тестери, контролери струму;
 • набори та ручні інструменти: адаптери, змінні стрижні, викрутки різних модифікацій;
 • модульну апаратуру.

Всі інструменти виробляються і доставляються в Україну з Європи. Продукція Haupa сертифікована, має ISO сертифікат. Вам не потрібно витрачати час, вивчаючи численні каталоги різних виробників. Ви зможете купити будь-який товар Haupa зараз, оптом чи в роздріб, зі складу в Одесі або оформивши доставку. Ціни на продукцію Haupa у нашому інтернет-магазині низькі, оскільки ми співпрацюємо безпосередньо з компанією-виробником. Вибрати продукцію Haupa на сайті офіційного представника та купити просто: заповніть форму замовлення або зателефонуйте. Менеджер компанії оформить замовлення та уточнить питання постачання. Ми маємо доставку в будь-який населений пункт: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ і так далі.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.