(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог HAGLEITNER

Від цього виробника поки що немає товарів.

HAGLEITNER

Hagleitner – найбільший європейський виробник гігієнічних засобів та обладнання. Товарний асортимент компанії настільки великий, що відповідає будь-яким вимогам кінцевих споживачів. Системи для ванної та туалетної кімнати, миючі та засоби для чищення, освіжувачі повітря – все це робить життя простішим. З моменту створення і до сьогодні компанія не тільки виробляє, але розвиває нові технології та проводить тестування хімічних засобів. І все для того, щоб відповідати санітарним правилам та нормам, а також сучасним критеріям якості та збереження природного середовища.

Історія Hagleitner

Це сімейне підприємство створене в 1970 році Johann Hagleitner. Компанією керує сам власник. Фірма знаходиться в курортному містечку Цель-ам-Зеє в Австрії, в самому серці Європи. Початком успіху компанії з'явився випуск ринку першого, і тоді єдиного свого роду препарату марки Noli.   Понад 35 років підприємство є лідером у галузі виробництва хімзасобів та гігієнічного обладнання Hagleitner, ціна якого є дуже доступною. Фірма постачає продукцію на експорт 160 партнерам до 54 країн світу. Дочірні підприємства розташовані в семи країнах, що межують з Австрією. Чи не остання сфера її інтересів – Нові розробки у сфері виробництва витратних матеріалів. Hagleitner має не тільки широкий асортимент унікальної продукції, але також має багатий досвід у розробці інновацій. Сьогодні фірма виробляє три основні лінії товарів:
  1. хімічні засоби;
  2. санітарне обладнання;
  3. витратні матеріали.

Компанія створює цікаві товарні лінії, які стають популярними далеко за межами Європи. Наприклад, у 2001 році фахівцями Hagleitner розроблена картриджна дозуюча система для готельного та ресторанного бізнесу "Інтеграл", яка є компактним комплексом дозаторів і засобів. Її корисність полягає в компактності та обмеженні прямого доступу до концентрату.

У 2008 році компанія представила експериментальну систему, що складається з 3 пристроїв Xibu: тримач паперу з індикаторним пристроєм наповнення, сенсорний тримач паперового рушника і сенсорний диспенсер рідкого мила. Вже через рік після завершення тестування в каталогах інтернет-магазинів і на складах офіційних представників Hagleitner з'явилися системи Xibu.

Слід зазначити, що сенсорні моделі мають індикатори, контролери, таймери. Разом з тим, обладнання досить просте у використанні та розраховане на людей, які не мають спеціальних технічних знань.

Кращі рішення від Hagleitner: ціна окупається якістю  

Гігієна приміщень. Тут інноваційні системи очищення справді затребувані, оскільки тема дезінфекції є справді важливою. Використовуючи розчини Hagleitner для очищення, кінцевий споживач отримує вирішальні переваги. Високоякісні компоненти забезпечують тривалий термін служби матеріалу.

Гігієна кухні. День у день тут ведеться робота і потрібні високі стандарти гігієни. Завдяки розробкам дезінфекційних систем Hagleitner компанія гарантує високий рівень дезінфекції, ідеально вимитий посуд і неперевершену економічність.

Туалетна кімната. Неофіційна картка кожного підприємства. Напрочуд гарний елегантний дизайн гармонійно інтегрується в обстановку. Сильні сторони продукції Hagleitner – економна витрата та функціональність, що становить рівень техніки нового покоління. Це дозволяє вже сьогодні створювати туалетні кімнати відповідно до завтрашніх вимог гігієни.

Постійні інновації приносять величезні знання у хімічній промисловості, у створенні диспенсерів, у переробці паперу та в щоденній розробці професійних засобів гігієни.

Продукція Hagleitner

Починаючи з 1980 років, компанія впевнено займає лідируючу позицію у своїй сфері, товар бренду визнаний еталоном якості. У Європі попит продукції просто величезний. Гігієнічне та санітарне обладнання Hagleitner купують великі ресторани, дрібні кафе, готелі, курорти та всілякі заклади. Сьогодні компанія пропонує інноваційний продукт, який комбінує у собі функціональність, зручність та простоту у використанні, економність до витрат витратних матеріалів, незвичайний дизайн. У каталогах Hagleitner представлена ​​така продукція:>

  • санітарно-гігієнічні пакети та накладки;
  • різні диспенсери та роздавачі;
  • освіжувачі;
  • професійні миючі засоби, в тому числі застосовувані у професійних пральних та посудомийних машинах;
  • витратні матеріали.

Розробка та дослідження продукції відбувається у власних лабораторіях, де працюють вчені, інженери та дизайнери. Вони створюють новий продукт і доводять до досконалості існуючий, роблячи продукцію стильною, зручною та надійною. Усі розхідники проходять дерматологічні дослідження та безпечні для людей.

Hagleitner – компанія-виробник повного циклу, яка займається всім, починаючи від розробки, до поставок продукції. Компанія має власне хімічне виробництво з випуску миючих та гігієнічних засобів та лінію розливу. Для виготовлення окремих деталей для дозаторів, диспенсерів та іншого пластикового продукту використовується технологія лиття під тиском. У цехах та майстернях з обробки паперу відбувається нарізка, тиснення, клейка та перфорування.  

Продукцію торгової марки Hagleitner можна купити в інтернет-магазині IVVA Supply

При виборі продукції такого роду слід пам'ятати, що гарантію оригінальності та якості надає виключно компанія – офіційний представник. На сайті IVVA Supply представлений каталог Hagleitner, за допомогою якого можна вибрати та придбати професійні хімічні засоби для прибирання оптом та в роздріб, зі складу в Одесі або з доставкою.  

Ціни на продукцію Hagleitner в інтернет-магазині низькі, тому що ми безпосередньо укладаємо договори поставки з компанією-виробником. Вибрати хімічні засоби Hagleitner та купити на сайті офіційного представника, зі складу, оптом та в роздріб просто: заповніть обов'язкові поля у формі замовлення або зателефонуйте. Менеджер компанії оформить замовлення та уточнить умови постачання. Ви можете отримати продукцію Hagleitner зі складу в Одесі або оформити кур'єрську доставку. Ми оперативно доставимо ваше замовлення до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська або будь-якого іншого міста України.

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.