(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог Hager

Hager Group GmbH & Co. KG — група компаній, яка розробляє та виробляє електротехнічне обладнання, автоматизовані розподільчі системи, модулі та інші електротехнічні прилади.

Компанія завоювала популярність в галузі електроіндустрії завдяки високоякісним розробкам і системним пропозиціям, які лягли в основу виробництва електрообладнання. Користувачі цінують його за безпеку, простоту роботи, вишуканий дизайн.

Фірма створена в 1955 році братами Освальдом і Германом Хагер. Історія успіху розпочалася з відкриття заводу електротехнічного обладнання у місті Саарбрюкен-Енсхайм (Німеччина). Через чотири роки відкривається виробництво Hager Elektro в Оберні (Франція). Тоді ж розроблено маркетингову стратегію для Європейського ринку. Глобальна експансія полягала у придбанні низки компаній та виході за межі ближнього зарубіжжя.

У 1980 році Hager планомірно розширює виробництво та створює точки збуту в Європі.

У середині 1990 року доступну за ціною продукцію Хагер купують Австралія і Китай, Гонконг і Малайзія, Нова Зеландія, Сінгапур та ОАЕ.

У 1992 році придбано італійський бренд Lumetal, що спеціалізується на продажу розподільних щитів.

1998 рік - Hager купує корпоративні права на управління французькою компанією Flash, найбільшого виробника електронних компонентів. Стає власником англійського підприємства AshlyRock.

У 2010 році відбувається інтеграція польського виробника електрофурнітури Polo.

У період 2004-2005 років до групи заходять компанії Weber (Швейцарія), Atral (Франція) і Amasher (Швеція). У каталог Хагер з'являється обладнання для систем безпеки, електровимикачі та електрофурнітура.

У 2006 році недорога за ціною продукція Hager поставляється до Бразилії, а через рік компанія відкриває філію в індійському місті Пуні.

Сьогодні до складу групи входять такі відомі бренди, як Efen (системи безпеки), Berker (електрофурнітура), Elcom Locate (сучасні комунікаційні системи), ще 4 компанії. Останнє придбання Hager Group у 2015 році –– італійська сімейна компанія Bocchiotti Group з 50-річним досвідом у галузі кабель-менеджменту.

Спочатку підприємство представлялося якимось стартапом, згодом перетворилося на найбільшого виробника у своїй області. Основним фактором успіху є принцип тривалих та тісних взаємин із клієнтами та партнерами. Крім цього, акцент зроблено на трьох аспектах, яким слідує керівництво: сталий розвиток, дотримання етичних принципів, збереження природних ресурсів. За словами Головного виконавчого директора компанії – Даніеля Хагера, підприємство не надає продукт, а займається розробкою комплексних послуг чи рішень, ціна яких доступна.    

Hager сьогодні

До сьогоднішнього дня бізнес компанії є сімейним, володіння і управління сконцентрована в руках сім'ї. Штаб-квартира Hager розташована в містечку Бліскастель, Німеччина. Обороти групи за 2015 рік становили 1,9 млрд євро. Номенклатура Хагер становить понад 74 тисячі одиниць продукції, яка виробляється на 23 заводах, розташованих в 11 державах. Штат компанії складає 11 650 осіб. Регіони збуту становлять на всі без винятку області Європи, Латинську Америку, АРАС (Китай, Гонконг, Азія, Індія, Австралія, Нова Зеландія) та області Мена (Середній та Близький Схід, ОАЕ, Саудівська Аравія, Африка, Туреччина). < /p> Основне виробництво та склади Hager розташовані в Німеччині та Франції. У містах Бліскастель та Хельтерсберг (Німеччина) виробляється корпусне обладнання, електроустановлювальні канали. У французьких містах Оберней та Саверн розташовуються склади Хагер та заводи з виготовлення модульних апаратів та приладів, що застосовуються в автоматизованих системах. 

Свою продукцію Hager Group постачає до 129 країн. Розробкою нових технологій займаються власні науково-дослідні центри. Група спрямовує 5% оборотних коштів на дослідницьку діяльність, і на сьогоднішній день кількість запатентованих технологій та приладів становить 1612. Компанія входить у ТОП-5 на міжнародному рівні.

Враховуючи, що 80% продукту Hager з'явилося на складах і в каталогах інтернет-магазинів менше п'яти років тому, такі досягнення виділяють торгову марку середінших брендів. 

Продукція Хагер: каталог товарів

Обладнання компанії застосовується в житловому та цивільному будівництві. Технології Hager орієнтовані потреби покупців. Щороку працівники проводять тисячі зустрічей, визначають, що потрібно клієнтам. Грунтуючись на отриманій інформації, створюються прості та зручні рішення. У каталогах інтернет-магазинів Хагер та зі складів можна вибрати та купити продукцію наступних основних напрямків:

  • обладнання для розподілу енергії, електрощитове обладнання (модулі захисту, розподільні щити, автоматичні корпусні вимикачі та рубильники, системи підключення, розрядники, АВР, таймери та багато іншого);
  • електроустановче обладнання для автоматизації будівлі (датчики присутності та руху, контролери);
  • кабельні системи (канали для прокладання кабелю, установки приладів, системи гнучкого офісу).

Продукцію Hager купити можна на сайті офіційного представника

У каталозі інтернет-магазину IVVA Supply представлена ​​оригінальна продукція торгової марки Hager за цінами від виробника:

Ми спеціалізуємося на продажі промислового та побутового обладнання відомих та перевірених брендів.

Асортимент продукції Hager в каталозі нашого інтернет-магазину широкий. Купивши у нас електрообладнання цієї торгової марки, ви не переплачуєте, оскільки ми працюємо безпосередньо з виробником. На весь товар надається офіційна гарантія. Ви можете купити обладнання Хагер в інтернет-магазині оптом чи в роздріб, зі складу у Львові або замовити з каталогу на нашому сайті офіційного представника. Hager замовити просто: напишіть або зателефонуйте за вказаними вище телефонами. Менеджер компанії оформить заявку та погодить умови доставки. Після оплати зможете забрати товари Hager зі складу або привезе їх кур'єр. Ви заощадите на доставці: ми маємо власний відділ логістики та привеземо ваше замовлення до будь-якого населеного пункту України: до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська тощо.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.