(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Гарнітури

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 17 моделей

Проведення робіт в умовах підвищеного навколишнього шуму може призвести до виробничої травми – зниження слуху. Щоб уникнути ризику виникнення негативних наслідків для співробітників, які тривалий час перебувають у подібній обстановці, рекомендується за каталогом купити гарнітури для будівництва. Ці спеціальні пристрої не лише збережуть здоров'я, а й дозволять підтримувати оперативний зв'язок між співробітниками у процесі виконання виробничих заходів.

Якщо ви або ваші колеги працюєте в особливо несприятливих умовах, не економте на засобах захисту і купуйте потрібного типу каски з навушниками. У нашому онлайн-магазині ви знайдете все необхідне для успішної та головної безпеки діяльності. Виробник з багаторічним досвідом поставок на ринок цього виду коштів офіційно гарантує їхню ефективність, здатність до якісної експлуатації протягом тривалого часу.

Ми пропонуємо купити захисні гарнітури та інші пристрої в багатому асортименті, що дозволяє в кожному конкретному випадку підібрати комплект під певні умови роботи.

Купити гарнітури для будівництва та інших робіт

Вся представлена ​​від виробника продукція незалежно від модифікації створена з використанням сучасних матеріалів, які поглинають зовнішні звуки. Оптимальні формою вироби мають міцну тверду основу, але зручне для органів слуху зовнішнє оформлення. Завдяки м'якому, але зносостійкому зовнішньому матеріалу пристрої щільно фіксуються на голові.

Купуючи захисну гарнітуру, ви отримуєте також можливість підтримувати комунікацію в режимі реального часу, не відволікаючись від роботи. Вам не потрібно брати пристрій до рук при спілкуванні, він відмінно закріплений на гнучкому стрижні мікрофона, висота якого встановлюється заздалегідь з урахуванням антропометричних даних. Таке обладнання сьогодні рекомендується використовувати на різних виробництвах. Корисно насамперед купувати гарнітуру для будівництва, сталеливарних цехів, об'єктів легкої промисловості, машинобудування. Наші менеджери при необхідності допоможуть вибрати потрібну модель, яка ідеально відповідає вимогам, що висуваються.

У нас завжди в наявності також є захисні каски з навушниками, які відрізняються підвищеною міцністю і оберігають не тільки від акустичних навантажень, а й механічних травм. Представлений товар пройшов попереднє тестування та відповідає заявленим стандартам якості та безпеки.

Переваги захисних засобів

Фірмову захисну гарнітуру купити вигідно для того, щоб отримати низку переваг:

  • комфорт;
  • чистий звук при комунікації;
  • елегантний дизайн;
  • оптимальну комплектацію з інструкцією;
  • приємну ціну.

Ми постійно розширюємо асортимент, щоб створити для вас максимальні зручності при виборі. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині захисний одяг та маску для зварювання. Весь товар, включаючи захисні каски з навушниками, можна придбати як у роздріб, так і оптом. Ми готові працювати під постійне або тендерне замовлення. Засоби захисту відправляються зі складу в Одесі в стислий термін за вказаною в заявці адресою.

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.