(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог Galanz

Від цього виробника поки що немає товарів.

Galanz

Galanz є міжнародною групою, що займається виробництвом кондиціонерів, мікрохвильових печей та інших побутових приладів. Багатьох, хто знайомий із продукцією цього бренду, вразив небувалий та стрімкий успіх. Адже лише кілька років тому мікрохвильові печі Галанз тільки з'явилися на ринку. Зараз практично кожній домогосподарці відома ця торгова марка, мільйони людей користуються доступними за ціною електроприладами, які можна купити, заглянувши в каталог інтернет-магазину. З 2000 року фірма випускає нову продукцію – високотехнологічні кондиціонери Галанз, у виробництві яких використовується дорога нержавіюча сталь. Ця технологія була застосована вперше. Обладнання виявилося конкурентоспроможним, що дозволило компанії утвердитися на лідируючих позиціях у певному сегменті ринку. Завдяки значним обсягам експортних поставок зі складу Галанз у найкоротший термін виходить на рівень провідних виробників.

Сьогодні фірма розвиває три індустріальні напрями: випускає мікрохвильове обладнання, кондиціонери та інші побутові прилади.

Становлення бренду

Фірма була створена в 1978 році, в той час являла собою невелику текстильну фабрику. Виробництво побутового обладнання починалося з нуля, а вже до 1993 року компанія випустила десятитисячну мікрохвильову піч. Частка продукції Galanz на китайському ринку побутових приладів займала понад чверть.

У 1995 році компанія виготовила 6 мільйонів мікрохвильових печей. 2001 року з конвеєра заводу випущено дванадцятимільйонну мікрохвильову піч. Галанз стає найбільшою компанією-виробником мікрохвильового обладнання.

Починаючи з 1994 року і протягом наступних 12 років, фірма утримувала лідерську позицію щодо обсягів продажів мікрохвильового обладнання. Безперечно, протягом цього часу мікрохвильові печі модернізувалися, удосконалилася технологія їх виготовлення.

До 2000 року Galanz починає розвивати новий напрямок – запускає лінію з виготовлення кліматичних приладів. Ринок збуту розширився: кондиціонери Галанз можна купити із каталогів інтернет-магазинів за доступною ціною. Із самого початку обладнання показало чудову конкурентоспроможність серед присутніх моделей. У 2003 році в Чжуньшані фірма завершує будівництво найбільшої у світі заводської лінії зі збирання кондиціонерів. Через два роки фірма відкриває масштабний науковий центр з дослідження та вдосконалення кондиціонерного обладнання.

У той же період відкрито ще один напрямок – компанія починає виготовляти побутове обладнання. Такій події передувала багаторічна підготовка: дослідницьким центром проводили численні дослідження, розробляли інноваційні технології. Компанія запустила активну програму маркетингу. Завдяки такій комплексній стратегії щодо просування власного бренду, Galanz значно розширила можливості. Навіть сьогодні динаміка зростання вражає: наявність продукції даної торгової марки на ринку побутового обладнання щорічно збільшується на 100%.

Торгова марка Галанз: купити електроустаткування можна онлайн

Компанія підтримує стабільні торговельні зв'язки з понад 100 державами по всьому світу. Структура групи складається із 13 представництв. В одному Китаї розташовуються 52 відділи. Виробництва та склади Галанз знаходяться у Південній Кореї та Північній Америці. У виробничий комплекс із виготовлення кліматичної техніки у місті Чжуньшань входять:

 • близько 20 складальних конвеєрів;
 • заводська лінія з виготовлення компресорів;
 • заводська лінія з виготовлення дротяної продукції та електричного кабелю;
 • лінія з виготовлення електронних деталей та вузлів;
 • заводська лінія з виготовлення електромоторів;
 • новий технічний центр;
 • відділ логістики;
 • склад.
Згідно зі статистикою, на сьогоднішній день компанія виробила близько 40 мільйонів доступних за ціною мікрохвильових печей Galanz, понад 10 мільйонів кондиціонерів, понад 7 мільйонів одиниць електронного побутового обладнання, близько 12 мільйонів кухонних електроприладів. Широкий економічний обмін та торгівля обладнанням Галанз зі складу та каталогів інтернет-магазинів дозволили збільшити щорічні обсяги виробництва до 20 мільярдів доларів. 

 Продукція Galanz: ціна доступна, якість висока

В Україні кліматичне обладнання даної торгової марки присутнє більше 5 років. У каталогах інтернет-магазинів та на сайтах офіційних представників можна купити недорогу за ціною продукцію Galanz:

 • кондиціонери – побутова серія, модель Galaxi (класична), серія Kudo (інверторна);
 • напівпромислова модель кондиціонерів (канальний, касетний, підлогово-стельовий);
 • електроплити (індукційні, міні);
 • електродухування;
 • електрокотли;
 • холодильники;
 • пральні машинки;
 • сушарки для білизни;
 • посудомийні машини. 

До речі, продукція Galanz бере участь у світових показах та тематичних виставках, здобула безліч нагород і призів, компанія є володарем високого звання «Китайський Бренд».

Продукцію торгової марки Galanz купити можна в інтернет-магазині IVVA Supply

При виборі кондиціонерів слід пам'ятати, що гарантію якості на техніку зможе надати тільки компанія – офіційний представник. На сайті IVVA Supply ви зможете купити кондиціонер Galanz на вигідних умовах: за низькими цінами та з гарантією від виробника. Кліматичне обладнання компанії комплектується якісними компресорами та електронікою Matsushita та Toshiba. Всі без винятку прилади перед відправкою пройшли тестування та якісний якісний контроль.

Ціни на продукцію Галанз в інтернет-магазині низькі, тому що ми співпрацюємо з компанією-виробником. Вибрати кондиціонери Galanz на сайті офіційного представника, купити зі складу, оптом та в роздріб просто: заповніть обов'язкові поля у формі замовлення або зателефонуйте. Менеджер компанії оформить замовлення та уточнить умови постачання. Ви можете отримати продукцію Galanz зі складу в Одесі або оформити кур'єрську доставку. Ми оперативно доставимо ваше замовлення до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська або будь-якого іншого міста України.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.